REGISTROVANÉ TÝMY

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Město Dokončeno Zaplaceno
1 Jaj, chudák Eva Kučerová Michal Kučera Havířov ANO ANO
2 Heyráci Petr Fajkus Filip Kubicz ostrava ANO ANO
3 Hustě dechberoucí David Ogrocki Helena Kučerová Bystřice ANO ANO
4 MK Seitl Ostrava Martina Metzová Marek Moravec Ostrava - Hrabůvka ANO ANO
5 No nazdar Čestmír Kubíček Hana Kubíčková Ostrava ANO ANO
6 Mravenci od Baby Jagy Aleš Fajkus Marek Pytlík Ostrava ANO ANO
7 Lotrando a Zubejda Jaroslav Bidlák Eva Večerková Rožnov pod Radhoštěm ANO ANO
8 LIHOMĚŘICE Josef Richter David Kejkrt Litoměřice ANO ANO
9 Tannenberg Gruppe Martin Kejkula Jan Kavínek praha 4 ANO ANO
10 Vydržet - proto jsme tady ! Richard Jíra Jiřina Jírová Chotěbuz ANO ANO
11 ToMášChromý Miloš Chromý Jan Tomášek Hrdějovice ANO ANO
12 Skoc do Zdi a Nebrzdi Jan Vakula Petr Pávek Praha - Libuš ANO ANO
13 Polykači kilometrů Martina Sobková Jiří Štaffa Havířov ANO ANO
14 Hanácké expres Aleš Tulach Martina Ehlová Krásná ANO ANO
15 Gelnaři Martin Gelnar Zuzana Gelnarová Orlová- Poruba ANO ANO
16 v OKTOBRu na FEST! Jan Gajdoš Jaroslava Michálková Frýdek-Místek ANO ANO
17 Sivačik Ostravski Stanislav Lička Tomáš Kubečka Ostrava ANO ANO
18 Sarrah Smaydou radek cimala Sára Štětková Frýdlant nad Ostravicí ANO ANO
19 VITAL TEAM Vít Stejskal Aleš Hranický Ostrava-Zábřeh ANO ANO
20 P.S. Jan Šettner Romana Davidova Kunčina ANO ANO
21 Tým Eliška Hasníková Lukáš Rusek Bohumín ANO ANO
22 4FUN ARMY Michal Suchomel Vojtěch Němec Kunvald ANO ANO
23 Myačas Barbora Římánková Jana Škarbanová Havířov-město ANO ANO
24 Majer a Mája Robert Košař Kateřina Košařová Ostrava - Výškovice ANO ANO
25 Lamy chodi sami Martin Michálek Aleš Válek Vyškov ANO NE
26 Rekonvalescenční pobyt Benjamin Walek Matěj Urbaczka Brno ANO ANO
27 Optimistická Sedmička Ivana Černíková Jan Klíš Ostrava-Poruba ANO ANO
28 Bájni tvoři Ondřej Pokorný Jakub Valenta Praha 4 ANO ANO
29 Medaři David Kopal Tomáš Lisec Praha 4 ANO ANO
30 OMRD Michal De Wine Ondřej Richter Horni Suchá ANO ANO
31 Arrow Blanka Šafránková Radek Zelenka Poděbrady ANO ANO
32 Šlapetka! Milan Ungerman Iveta Kubíková Brno ANO ANO
33 Dú Valaší Dú Michal Tomanec Dalibor Pimek Valašské Meziříčí ANO ANO
34 Korys a Pipin na výletě Pavel Koranda Pavel Slepica Velká Bystřice ANO ANO
35 NEPOUČITELNÍ Tomáš Daňa Radim Bernat Fryčovice ANO ANO
36 H+P Jan Macháč Pavlína Macháčová Ostrava - Martinov ANO ANO
37 Řím tým Jiří Římánek Ondřej Římánek Havířov-město ANO ANO
38 Bigoboys Martin Hula Daniel Dubovský Březová u Vítkova ANO ANO
39 Dlouhé nohy Petr Klos Michal Bielesz Kopřivnice ANO ANO
40 Panda Tomáš Valentík Tereza Oborná Kopřivnice ANO ANO
41 HO J. Gagarina Ondřej Marek Milan Bárta Ústí nad Orlicí ANO ANO
42 Albanian Challenge Petr Lepcio Erika Lorencová Zlín ANO ANO
43 Létající pastelky Ondřej Pařízek Tereza Malčánková Praha 5 ANO ANO
44 Václavovický expres Tomáš Červený Matěj Červený Václavovice ANO ANO
45 Brskprsk a Ozzini Michal Povýšil Michal Ožana Paskov ANO ANO
46 Křivonožci Petr Vojvodík René Doležal Březová ANO ANO
47 Mazlik Robert Musil Ivan Matys Lounovice ANO ANO
48 Reformators Zdeněk Placzek Radek Samek Český Těšín ANO ANO
49 Velkej a malej Honza Kotyk Míra Seidl Červené Pečky ANO ANO
50 Jdem, nemáme na to celý den Miroslav Tovarys Lucie Jančařiková Nový Jičín ANO ANO
51 MGM Vláďa Mezník Králův Dvůr NE ANO
52 Sao Tomes Dan Světlík Jan Kukačka Praha ANO ANO
53 A-tým Jakub Ambrož Lukáš Ambrož Frýdek-Místek ANO ANO
54 Karel a Karel na třetí pokus Jiří Ondroušek Pavel Votoček Holešov ANO ANO
55 Panoši Jakub Zdechovský Michal Greguš Praha-8 Troja ANO ANO
56 STS Chvojkovice Brod Jan Geletič Daniel Šrajbr Lutín ANO ANO
57 MedIT Jiří Holomek Polička NE ANO
58 Feferony Šimon Giemza Horní Suchá NE NE
59 HO Štika David Špás Jan Svoboda Kosičky ANO ANO
60 Živoříce u Nového Jičína Martin Macíček Životice u Nového Jičína NE NE
61 Skjól Stanislav Kacíř Jakub Kacíř Bohumín ANO ANO
62 ZULU Lukáš Maryško Zuzana Maryšková Ústí nad Orlicí ANO ANO
63 Dłogi nogi Radek Kotzur Tomáš Byrtus Jablunkov ANO NE
64 Lenochodi Daniel Pospíšil Praha 3 NE NE
65 Valaši Eva Hucanová Karolínka NE NE
66 Pozitivní nuly Petra Valikova Veronika Valikova Brno ANO NE
67 Salamandr Miroslav Halamíček Petr Kamas Rožnov pod Radhoštěm ANO ANO
68 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? Michal Šrubař Jan Zátka Brno ANO ANO
69 eMBí Marek Brosch Marek Burian Ostrava ANO ANO
70 Phonexia Michal Hrabí Pavel Matějka Brno ANO ANO
71 Don`t Worry Be Happy Kaspars Osis Brno NE NE
72 Malá lama Adam Matějka Lukáš Lachman Bruntál ANO ANO
73 Sarrah Smajdou Radek Cimala Frýdlant nad Ostravicí NE NE
74 HSF System Petr Popelář Miroslav Bernát Ostrava - Kunčičky ANO NE
75 SME šneci Dušan Rozsypal Vítězslav Vontroba Ostrava ANO ANO
76 Po prdeli Jakub Fichna Tereza Děcká Opava ANO NE
77 Spřátelená zvěř Denisa Vlková Daniel Ešler Liberec ANO ANO
78 Sluníčkáři Marek Protuš Dušan Merta Mútne ANO NE
79 Chodící Zlo + Yetti Marek Žeravík Jiří Linhart Pardubice ANO ANO
80 Loko Mix Pavlína Procházková Pavel Procházka Hořovice ANO NE
81 Bernard Jindřich Pospíšil Uljana Černohorská Praha 6 ANO ANO
82 Špiny Luděk Valko Hulín NE NE
83 T.R.A.I.L. Aleš Lutonský Ludmila Maňáková Hulín ANO NE
84 Židozednáři Pavel Pokorný Pavel Pokorný Moravský Krumlov ANO NE
85 Pavel Pokorný Pavel Pokorný Moravsky Krumlov NE NE
86 Residua Zuzana Matějková Jakub Černoch Bruntál ANO ANO
87 š0k Štěpán Křístek Daniel Oertelt Frýdek-Místek ANO NE
88 Zastav a nepřežiješ Daniel Revenda Ostrava NE NE
89 Zastav a nepřežiješ 2 Martin Glatzner Daniel Revenda Ostrava ANO NE
90 Little piggies David Hurák Studénka NE NE
91 ( °_° ) Tomáš Grygier Patrik Moškoř Hnojník ANO NE