KONEČNÉ VÝSLEDKY 2014

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
52 SALOMON - SUUNTO/LEKI So 01:26 So 04:30 So 08:38 So 11:13 So 14:20 So 15:48 1
31 Velkej a malej So 01:26 So 04:14 So 08:21 So 10:54 So 14:28 So 16:00 2
138 Chrochruni So 02:12 So 05:48 So 10:01 So 12:38 So 16:15 So 17:28 3
4 xfatul So 01:42 So 05:26 So 09:46 So 13:04 So 16:43 So 18:16 4
32 Beskydští nomádi So 02:22 So 06:06 So 10:28 So 13:34 So 16:58 So 18:35 5
62 After FIT So 02:22 So 06:04 So 10:28 So 13:28 So 17:21 So 18:55 6
239 The cooling birds So 02:55 So 06:30 So 11:05 So 14:07 So 18:03 So 19:39 7
102 Na krev So 02:35 So 06:38 So 11:04 So 13:57 So 17:41 So 19:51 8
252 Lenoši So 02:20 So 06:32 So 11:17 So 14:39 So 18:22 So 19:52 9
45 ULTRASTA Frýdek-Místek So 02:22 So 06:00 So 10:50 So 13:56 So 18:18 So 20:06 10
178 ALPA TÝM So 02:46 So 06:27 So 11:11 So 14:56 So 18:47 So 20:15 11
43 NEPOUČITELNÍ So 02:50 So 07:09 So 11:25 So 14:56 So 18:39 So 20:29 12
260 D-lineFit/Fitprosport.cz So 01:59 So 05:47 So 09:30 So 13:03 So 18:30 So 20:36 13
38 Lumpík So 02:26 So 06:45 So 11:25 So 14:34 So 18:50 So 20:43 14
30 TAJFUN Litomyšl /KRK Litvínov So 02:29 So 06:20 So 10:59 So 13:40 So 17:51 So 20:55 15
153 Dont Worry Be Happy So 02:48 So 07:05 So 11:26 So 15:04 So 19:30 So 21:36 16
148 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech So 03:44 So 08:41 So 11:47 So 19:11 So 20:10 So 21:55 17
156 TRI-SPACE - Suadra.cz So 02:55 So 06:31 So 11:59 So 15:20 So 19:51 So 21:58 18
243 Team sport So 02:46 So 07:07 So 12:03 So 15:35 So 19:57 So 22:04 19
144 HO Štika So 03:02 So 07:04 So 11:47 So 14:32 So 19:33 So 22:17 20
137 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU? So 02:45 So 06:53 So 11:47 So 15:38 So 19:57 So 22:21 21
104 Dlouhé nohy So 03:23 So 07:45 So 12:30 So 16:25 So 20:39 So 22:52 22
48 Neznáme své adresy So 02:55 So 07:12 So 12:31 So 16:26 So 20:39 So 22:54 23
149 H +? So 03:38 So 08:30 So 13:28 So 16:34 So 21:09 So 23:31 24
23 Jaderný odpad So 03:15 So 07:36 So 12:44 So 15:56 So 20:58 So 23:42 25
263 Fakír v budce So 02:45 So 06:22 So 11:29 So 15:06 So 20:59 So 23:48 26
245 Pražské Jizerky So 03:53 So 08:00 So 12:55 So 16:48 So 22:20 Ne 00:35 27
94 Stříbrné šípy So 03:27 So 07:46 So 13:34 So 17:48 So 22:40 Ne 01:01 28
117 No a co? So 04:03 So 08:50 So 14:08 So 18:19 So 22:51 Ne 01:21 29
203 NA POHODU So 04:11 So 09:09 So 15:06 So 18:19 So 22:51 Ne 01:21 30
169 Lihoměřice So 03:23 So 08:22 So 13:28 So 16:50 So 22:53 Ne 01:56 31
225 Hujeři So 03:27 So 07:47 So 13:19 So 17:05 So 23:05 Ne 01:57 32
35 Neposední So 03:29 So 07:38 So 13:00 So 17:47 So 23:28 Ne 02:01 33
81 š0k So 03:37 So 08:20 So 13:49 So 18:49 Ne 00:07 Ne 02:09 34
248 Muži CK Zajíc So 03:39 So 08:37 So 14:20 So 18:48 So 23:49 Ne 02:26 35
17 Hanibal ante portas So 04:06 So 09:26 So 15:20 So 18:31 So 23:51 Ne 02:29 36
96 M & M So 04:05 So 08:49 So 15:01 So 18:44 Ne 00:11 Ne 02:30 37
90 Sivačik Ostravski So 03:38 So 08:42 So 14:24 So 18:34 Ne 00:13 Ne 02:51 38
80 Handsome Mens Club So 03:39 So 09:18 So 15:20 So 20:20 Ne 01:37 Ne 03:53 39
131 SK Suadra.cz So 05:17 So 10:06 So 15:35 So 19:05 Ne 00:51 Ne 03:55 40
67 Joch a Moja robka So 04:56 So 10:43 So 16:39 So 20:20 Ne 01:37 Ne 04:10 41
197 Automotive Lighting s.r.o./GOROLI So 04:12 So 08:40 So 14:02 So 19:22 Ne 00:49 Ne 04:16 42
206 Vymeteno So 03:49 So 08:19 So 14:04 So 19:23 Ne 00:49 Ne 04:16 43
265 Maxifet psík So 02:49 So 07:08 So 12:36 So 17:36 Ne 01:22 Ne 04:53 44
179 O-M So 04:11 So 08:44 So 15:18 So 19:57 Ne 02:13 Ne 05:00 45
95 Milí přátelé So 04:10 So 09:12 So 15:23 So 19:35 Ne 02:16 Ne 05:05 46
42 RajČe So 04:59 So 10:31 So 16:51 So 20:42 Ne 02:29 Ne 05:07 47
211 Brownův pohyb So 04:12 So 09:38 So 15:37 So 19:43 Ne 02:00 Ne 05:16 48
145 TTT So 04:25 So 09:35 So 15:50 So 19:43 Ne 03:03 Ne 05:17 49
172 Dutí ale free So 03:45 So 08:59 So 15:04 So 19:43 Ne 02:29 Ne 05:57 50
176 Relax víkend pro dva So 04:12 So 09:47 So 15:54 So 21:13 Ne 03:28 Ne 06:23 51
5 PaLu So 04:35 So 09:23 So 16:34 So 20:44 Ne 03:00 Ne 06:30 52
93 Mravenci od baby Jagy So 04:14 So 10:39 So 16:47 So 21:33 Ne 04:41 Ne 07:19 53
235 SME OPAVA So 04:57 So 10:45 So 17:11 So 21:33 Ne 04:25 Ne 07:19 54
264 Lopatovic So 04:11 So 09:24 So 16:55 So 21:34 --- Ne 04:15 55
63 Řím Tým So 04:15 So 09:38 So 17:48 --- --- Ne 02:56 56
233 Battle Droids So 05:30 So 11:50 So 17:30 --- --- Ne 03:48 57
269 marudy So 06:05 So 11:27 So 17:59 --- --- Ne 04:22 58
39 V jednotě je síla So 05:08 So 10:30 So 17:24 --- Ne 03:00 Ne 06:22 59
83 MHD´s So 04:24 So 09:38 --- --- --- So 13:03 60
65 ZOCELOVAČI So 04:05 So 09:30 --- --- --- So 13:18 61
226 We are fucking good men!!! So 03:26 So 09:30 --- --- --- So 13:18 62
208 ChyťBord_94 So 04:07 So 10:03 --- --- --- So 13:51 63
37 Czech & Slovak Fičák Team So 05:17 So 10:33 --- --- --- So 13:53 64
152 Forsáž Přerov So 04:59 So 10:37 --- --- --- So 14:00 65
16 RelaxTeam So 05:44 So 11:29 --- --- --- So 14:59 66
27 Vrzající kolena So 04:17 So 10:47 --- --- --- So 15:00 67
115 BDTU So 05:23 So 11:10 --- --- --- So 15:40 68
98 DaLe So 05:11 So 11:27 --- --- --- So 15:46 69
64 Ostrava So 03:45 So 10:14 --- --- --- So 15:52 70
68 ValMez team So 05:10 So 10:40 --- --- --- So 16:05 71
121 No pain no gain So 06:50 So 11:41 --- --- --- So 16:05 72
12 Liška a drak So 05:36 So 11:28 --- --- --- So 16:13 73
234 saquapoute So 05:16 So 12:28 --- --- --- So 16:15 74
111 Rolníci So 05:51 So 11:47 --- --- --- So 16:36 75
11 Burani z Ostravy So 05:18 So 11:09 --- --- --- So 16:50 76
71 Nagasaki Hirošima So 06:21 So 12:07 --- --- --- So 16:57 77
119 Dvojité vidění So 04:57 So 11:58 --- --- --- So 17:00 78
244 Prndolino So 05:12 So 10:51 --- --- --- So 17:01 79
9 PUPKAČI So 06:03 So 12:43 --- --- --- So 17:03 80
174 No nazdar So 05:35 So 12:36 --- --- --- So 17:09 81
177 Drtičky z Hané So 04:40 So 11:47 --- --- --- So 17:10 82
270 Terence and Philip So 04:42 So 11:55 --- --- --- So 17:10 83
25 To Bývá So 04:55 So 10:39 --- --- --- So 17:11 84
49 Kilojoule a Kilowattka So 06:05 So 12:25 --- --- --- So 17:20 85
7 Boulderisti So 06:05 So 12:49 --- --- --- So 17:25 86
250 Slezina So 04:55 So 12:38 --- --- --- So 17:25 87
160 Bamboocha So 04:57 So 11:28 --- --- --- So 17:27 88
123 Tuláci So 04:57 So 11:53 --- --- --- So 17:35 89
58 Myačas So 06:39 So 13:00 --- --- --- So 17:45 90
53 ČEZOVCI So 03:55 So 11:39 --- --- --- So 18:00 91
240 Karkulka s Vlkem So 03:58 So 10:09 --- --- --- So 18:10 92
207 EfMak So 06:08 So 12:13 --- --- --- So 18:18 93
2 Turbo draci So 05:16 So 11:02 --- --- --- So 18:20 94
242 Green Kings So 06:19 So 12:20 --- --- --- So 18:24 95
33 Bludičky So 06:45 So 12:37 --- --- --- So 18:31 96
247 Žabožrúti So 04:44 So 10:21 --- --- --- So 18:52 97
1 H+P So 05:43 So 11:40 --- --- --- So 19:08 98
236 Benedikt Labre Team So 04:45 So 10:39 --- --- --- So 19:16 99
78 WW8 expedition group So 06:31 So 12:57 --- --- --- So 19:24 100
220 Sudetenbergverband So 06:26 So 12:55 --- --- --- So 19:24 101
251 saláti So 05:00 So 11:06 --- --- --- So 19:40 102
218 stará promiň So 05:00 So 11:07 --- --- --- So 19:41 103
201 Maršrutky So 06:25 So 12:19 --- --- --- So 19:52 104
59 Tannenberg Gruppe So 06:05 So 12:46 --- --- --- So 20:03 105
192 KolenoPlíce So 05:25 So 12:18 --- --- --- So 20:33 106
79 Počkej na mě, má milá So 05:30 So 10:50 --- --- --- So 23:23 107
175 Gilera klub Rychvald So 04:57 --- --- --- --- So 13:26 108
6 Natažená šlacha So 06:52 --- --- --- --- So 14:11 109
238 Teletubbies So 06:52 --- --- --- --- So 14:45 110
196 Fofr špunti So 06:08 --- --- --- --- So 17:23 111
173 StáleRovně So 06:05 --- --- --- --- So 17:28 112
130 ríma So 06:27 --- --- --- --- So 17:53 113
253 KRK team So 06:33 --- --- --- --- So 18:03 114
151 LK team So 06:05 --- --- --- --- So 18:05 115
54 Lišáci lesňáci So 06:50 --- --- --- --- So 19:58 116
228 Slimaci So 06:08 --- --- --- --- So 20:01 117
171 tbd So 06:50 --- --- --- --- Ne 03:30 118

TÝMY NA TRATI(0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (85 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
3 vycházkové tempo So 04:26 So 09:53 So 17:20 So 21:28 --- --- DIS
8 Rum s colou --- --- --- --- --- --- DIS
10 Nuly So 04:26 So 10:21 So 16:57 So 21:27 --- --- DIS
13 krasavice inteligentní So 05:17 So 11:04 --- --- --- Ne 00:10 DIS
19 Chujošlapi So 05:43 So 11:24 --- --- --- So 19:51 DIS
20 V papuczach So 04:52 So 10:26 --- --- --- --- DIS
22 Dojdem až dojdem So 04:02 So 08:48 So 15:38 --- --- So 19:03 DIS
26 Bloudníci So 03:28 So 10:26 --- --- --- --- DIS
28 Kdo si hraje, nezlobí! So 04:15 So 09:28 --- --- --- Ne 01:04 DIS
29 Slovutní Horalé So 03:49 So 09:42 So 16:10 --- --- So 19:03 DIS
34 Smradláci So 06:15 --- --- --- --- So 09:26 DIS
36 HSC Havířov So 04:57 So 10:36 --- --- --- So 17:23 DIS
40 STS Chvojkovice Brod So 03:45 So 08:05 So 13:19 --- --- So 21:47 DIS
41 Bob a Bobek So 03:44 So 08:41 So 14:15 Ne 19:11 --- --- DIS
44 Twins So 06:18 So 12:42 --- --- --- So 19:48 DIS
46 Hillwalkers So 02:40 So 08:42 --- --- --- So 19:00 DIS
51 Mám DoST Ale Du --- --- --- --- --- So 15:59 DIS
56 Reprezentace ČR ve žraní a spaní So 05:06 --- --- --- --- So 08:26 DIS
57 SiZi --- --- --- --- --- So 09:34 DIS
61 Červený trpaslík So 04:13 So 09:53 --- --- --- --- DIS
69 Mater et Filia --- --- --- --- --- --- DIS
70 SMG So 04:16 So 10:08 So 16:58 Ne 21:53 --- --- DIS
73 Gelnaři So 04:53 So 10:28 So 16:53 Ne 21:53 --- --- DIS
74 Lucky Loosers So 04:02 So 08:48 So 15:40 --- --- So 19:00 DIS
75 SK Staré kukuřice So 04:57 So 10:02 So 17:25 --- --- So 22:23 DIS
76 Nebude to veget So 05:10 So 11:25 So 17:29 --- --- So 20:10 DIS
82 Machři So 03:22 So 08:24 So 13:51 So 18:27 --- --- DIS
84 108y So 05:04 So 10:34 --- --- --- So 18:37 DIS
99 Tonda So 06:01 --- --- --- --- So 09:45 DIS
100 Makronožky So 03:37 --- --- --- --- So 08:26 DIS
101 29+7 So 05:40 So 11:36 --- --- --- So 19:51 DIS
106 VO FTVS a kol. So 04:04 So 09:09 --- --- --- So 14:38 DIS
108 goroli So 03:25 So 08:42 --- --- --- So 16:24 DIS
109 Profesor a já --- --- --- --- --- So 02:51 DIS
110 ASPOŇ TYČKU! So 03:17 So 07:52 So 13:43 --- --- So 16:34 DIS
112 jo a hela So 04:47 So 10:28 So 17:09 So 21:36 Ne 05:47 Ne 08:20 DIS
113 TriDame So 06:23 --- --- --- --- --- DIS
118 Bráchové So 04:53 So 10:54 So 17:32 --- --- --- DIS
120 Banana So 06:42 --- --- --- --- So 09:15 DIS
125 Zatracenci So 05:20 So 11:29 --- --- --- So 21:04 DIS
127 MM2 So 04:11 So 10:04 So 16:34 --- --- --- DIS
128 My dva So 04:40 So 11:01 So 17:10 So 21:30 --- Ne 07:08 DIS
132 BroZřetelný Team So 06:23 --- --- --- --- --- DIS
139 Tichá Ostrava So 02:10 So 06:30 So 10:38 --- --- So 17:59 DIS
140 Dú Valaši dú So 04:37 So 10:33 So 17:52 --- --- So 20:10 DIS
146 Panda So 03:29 So 08:16 --- --- --- --- DIS
150 JZD.VENDETTA So 05:35 --- --- --- --- --- DIS
157 pochroumane haxny So 06:05 --- --- --- --- So 09:26 DIS
158 Kulotvorstvo So 06:05 --- --- --- --- --- DIS
159 bratři zpatecnici So 04:59 So 11:23 So 17:40 --- --- So 21:48 DIS
162 Döckley Crüe --- --- --- --- --- --- DIS
163 Aint no princesses So 06:05 --- --- --- --- So 12:30 DIS
164 kamarádi So 03:49 So 08:20 --- --- --- So 14:51 DIS
165 PeLe So 04:57 So 10:43 So 17:22 --- --- --- DIS
167 Alkoholici z Harcova So 05:05 So 10:48 --- --- --- --- DIS
170 netušim So 04:35 So 10:59 --- --- --- So 15:08 DIS
180 Gotcha So 05:02 --- --- --- --- So 09:26 DIS
182 Ovocný svět --- --- --- --- --- So 10:04 DIS
185 Žabí flus So 03:58 So 08:59 So 15:08 --- --- So 22:23 DIS
187 jezdinakole.cz --- --- --- --- --- So 06:39 DIS
188 Panoši So 06:17 So 12:07 So 17:48 --- --- So 22:41 DIS
189 Drtiči So 04:03 So 08:55 So 15:30 --- --- So 19:03 DIS
190 Hustokrutostřelci So 06:05 So 11:21 --- --- --- So 17:28 DIS
193 Heyráci So 06:40 --- --- --- --- So 09:26 DIS
195 Někdy prostě musíš So 04:06 So 09:09 So 15:52 So 20:00 --- --- DIS
200 Vlci do Beskyd So 02:45 So 07:33 So 13:01 --- --- --- DIS
205 Zlaté české nožičky --- --- --- --- --- Ne 03:30 DIS
209 Tip a Tap So 04:12 --- --- --- --- --- DIS
210 Konstruktéři --- --- --- --- --- So 23:38 DIS
212 Changas So 05:29 So 11:26 --- --- --- So 19:03 DIS
216 Křivonožci So 04:59 So 11:14 --- --- --- So 15:03 DIS
221 Jantar Devils So 03:49 --- --- --- --- --- DIS
222 Wolf and Wolfie So 04:28 --- --- --- --- So 06:15 DIS
229 Roman Povala So 04:37 So 10:34 --- --- --- So 20:10 DIS
249 Gumídci méďové So 05:30 --- --- --- --- --- DIS
254 Gladiators So 04:51 --- --- --- --- So 06:52 DIS
255 Lihoměřice 2 So 04:40 --- --- --- --- So 08:26 DIS
256 Výletníci So 05:37 --- --- --- --- So 13:20 DIS
257 MARAŇA --- --- --- --- --- --- DIS
261 Perníkáři So 05:30 --- --- --- --- So 11:27 DIS
262 špatný nápad So 04:16 So 10:16 So 16:58 So 21:53 --- --- DIS
266 Zeleninový svět --- --- --- --- --- So 10:04 DIS
272 Chámem oplývej! So 04:53 So 10:06 So 16:44 --- --- --- DIS
273 KACA So 04:40 So 09:57 So 16:03 --- --- --- DIS
274 Ségry So 04:56 So 12:20 --- --- --- So 17:36 DIS

NEHODNOCENÉ TÝMY (41 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
15 Včeličky --- --- --- --- --- --- ---
18 Loko Boys --- --- --- --- --- --- ---
24 MÍLE --- --- --- --- --- --- ---
47 asi to opet neujdem --- --- --- --- --- --- ---
66 Cardec man --- --- --- --- --- --- ---
72 pmadb --- --- --- --- --- --- ---
85 VIFI --- --- --- --- --- --- ---
86 Beskyd-Natural --- --- --- --- --- --- ---
91 Nedojdem --- --- --- --- --- --- ---
97 X-TRAIL Orlová --- --- --- --- --- --- ---
103 Mikrobioložka a metrolog --- --- --- --- --- --- ---
105 VzhůruDolů --- --- --- --- --- --- ---
107 Optimisté --- --- --- --- --- --- ---
114 FiDa Team --- --- --- --- --- --- ---
116 Zkusime to --- --- --- --- --- --- ---
122 PeOn BeBač --- --- --- --- --- --- ---
126 Más locos --- --- --- --- --- --- ---
129 Jäger Team Klimkovice --- --- --- --- --- --- ---
136 Přepálil & Nerozchodil --- --- --- --- --- --- ---
141 Judo klub MPO --- --- --- --- --- --- ---
143 Pampadampa --- --- --- --- --- --- ---
154 The North Face XRNNRS --- --- --- --- --- --- ---
155 BORCI NA KONCI --- --- --- --- --- --- ---
166 MAPA BESKYD --- --- --- --- --- --- ---
168 Petr Kunčar --- --- --- --- --- --- ---
183 Linduška Team --- --- --- --- --- --- ---
191 frikulín --- --- --- --- --- --- ---
204 MMB Třebenice --- --- --- --- --- --- ---
213 Ř&Ř --- --- --- --- --- --- ---
215 Tak trochu blázni --- --- --- --- --- --- ---
217 Rasako --- --- --- --- --- --- ---
223 Asi zdechnem... --- --- --- --- --- --- ---
227 Bílá lysinka --- --- --- --- --- --- ---
230 CS1000 --- --- --- --- --- --- ---
231 jíme celer --- --- --- --- --- --- ---
232 Loko Mix --- --- --- --- --- --- ---
237 Karle, to dáme! --- --- --- --- --- --- ---
241 Kangaroo.team --- --- --- --- --- --- ---
246 MiraTým --- --- --- --- --- --- ---
258 SP SPORT Ubláčci --- --- --- --- --- --- ---
271 Ani náhodou! --- --- --- --- --- --- ---