KONEČNÉ VÝSLEDKY 2016

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
195 Salomon - Suunto / Lifefood So 01:07 So 03:18 So 04:11 So 07:39 So 10:28 So 12:00 1
12 Lovci chrtů So 01:35 So 04:06 So 06:22 So 08:41 So 11:26 So 12:51 2
9 Velkej a Malej So 01:09 So 03:27 So 05:47 So 08:28 So 11:41 So 13:40 3
1 Kopr So 01:37 So 04:25 So 06:45 So 09:27 So 12:18 So 13:58 4
45 After FIT So 01:52 So 04:25 So 06:41 So 09:13 So 12:27 So 14:06 5
151 Moravští vrabci So 02:07 So 04:49 So 07:25 So 10:04 So 13:30 So 15:09 6
136 ALPA Tym So 01:50 So 04:50 So 07:20 So 10:06 So 13:37 So 15:13 7
71 Don`t Worry Be Happy So 02:03 So 05:12 So 07:26 So 10:17 So 13:45 So 15:24 8
144 Pipin s Korysem So 01:57 So 05:09 So 07:26 So 10:15 So 14:03 So 15:49 9
73 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? So 01:47 So 05:02 So 07:50 So 10:51 So 14:27 So 16:14 10
8 NEPOUČITELNÍ So 02:22 So 05:41 So 08:13 So 11:32 So 15:30 So 17:47 11
139 HSF System So 02:23 So 05:42 So 08:15 So 11:48 So 15:44 So 17:50 12
90 Jeseník - Lipová So 02:58 So 06:18 So 08:50 So 11:43 So 15:54 So 17:51 13
96 MGM So 01:57 So 05:45 So 08:14 So 11:33 So 16:23 So 18:12 14
42 Dlouhé nohy So 02:15 So 06:15 So 08:41 So 12:19 So 16:29 So 18:47 15
93 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM So 02:10 So 05:41 So 08:30 So 12:03 So 16:33 So 18:51 16
60 Beskydští Nomádi So 02:53 So 06:23 So 09:03 So 12:21 So 16:46 So 19:10 17
31 STS Chvojkovice Brod So 03:07 So 07:28 So 09:57 So 13:11 So 17:27 So 19:50 18
156 Sluníčkáři So 02:44 So 05:56 So 08:37 So 12:47 So 17:50 So 20:09 19
28 no a co So 03:02 So 06:37 So 09:47 So 13:29 So 17:58 So 20:43 20
33 Řím Tým So 03:11 So 07:04 So 10:38 So 14:23 So 18:26 So 20:44 21
113 Cesta So 02:54 So 06:36 So 09:33 So 13:47 So 18:06 So 20:57 22
105 O puchýř více So 03:12 So 06:53 So 10:05 So 14:16 So 18:35 So 21:00 23
171 INKOS So 03:11 So 06:35 So 09:23 So 12:24 So 18:03 So 21:17 24
198 Štěně So 02:53 So 07:07 So 10:02 So 14:22 So 18:42 So 21:19 25
111 MountOrunners So 02:58 So 06:36 So 09:57 So 13:34 So 18:24 So 21:22 26
70 P.S. So 03:09 So 07:15 So 10:10 So 14:01 So 18:32 So 21:24 27
5 Dojdem až dojdem So 02:54 So 07:16 So 09:58 So 14:22 So 19:04 So 21:43 28
160 MM2 So 02:58 So 06:36 So 09:40 So 14:00 So 18:54 So 21:45 29
174 Na procházce So 03:03 So 06:45 So 10:02 So 13:58 So 19:12 So 22:22 30
23 Mazlik So 03:21 So 07:22 So 10:31 So 14:29 So 19:56 So 22:27 31
89 Arrow So 03:13 So 07:16 So 10:24 So 14:23 So 19:33 So 22:29 32
166 Salamandr So 03:10 So 06:54 So 10:09 So 14:41 So 19:35 So 22:35 33
62 Phonexia So 03:25 So 07:37 So 10:45 So 15:26 So 20:59 So 23:24 34
98 Živoříce u Nového Jičína So 03:35 So 08:15 So 11:52 So 15:47 So 20:55 So 23:31 35
17 Sivačik Ostravski So 03:13 So 07:00 So 10:00 So 15:15 So 20:22 So 23:32 36
118 VITAL TEAM So 03:47 So 07:37 So 10:39 So 14:44 So 20:25 So 23:38 37
27 Dú valaši dú So 03:20 So 07:31 So 11:00 So 15:42 So 20:36 So 23:41 38
58 MedIT So 03:36 So 08:03 So 11:30 So 15:32 So 21:07 So 23:43 39
112 Rázní a smělí So 03:22 So 07:35 So 11:00 So 14:43 So 20:41 So 23:46 40
193 Pražské Jizerky So 03:45 So 07:40 So 11:37 So 15:26 So 21:01 So 23:56 41
145 Bludné balvany So 03:48 So 07:59 So 11:21 So 15:52 So 21:28 Ne 00:31 42
30 Turbo draci So 04:08 So 08:00 So 11:23 So 15:56 So 21:27 Ne 00:33 43
55 SemBord So 03:10 So 07:14 So 10:24 So 14:43 So 21:00 Ne 00:41 44
75 Krasavice s krasavcem So 04:08 So 08:01 So 12:06 So 16:42 So 21:53 Ne 01:13 45
64 My dva So 03:54 So 08:08 So 11:40 So 16:30 So 21:52 Ne 01:21 46
110 Suadra.cz So 02:26 So 07:04 So 10:38 So 15:39 So 21:43 Ne 01:33 47
44 Tanzania boys So 03:49 So 08:10 So 12:10 So 17:05 So 22:35 Ne 01:55 48
142 Tempaři ze Slezska So 03:51 So 07:59 So 11:45 So 15:54 So 22:12 Ne 01:55 49
132 Na doraz So 03:14 So 07:26 So 10:23 So 15:26 So 21:18 Ne 02:28 50
106 Vrtkavá forma So 03:51 So 07:55 So 12:07 So 17:20 So 22:42 Ne 03:03 51
18 Fererony So 03:46 So 09:06 So 12:21 So 16:31 So 22:45 Ne 03:14 52
103 Chemistry runners So 03:48 So 08:28 So 12:12 So 17:09 So 22:48 Ne 03:26 53
2 Nuly So 04:07 So 08:26 So 12:59 So 17:06 So 22:48 Ne 04:31 54
175 Benedikt Labre Team So 04:49 So 09:41 So 13:34 So 18:20 Ne 00:57 Ne 04:44 55
116 Uluru! So 03:17 So 08:11 So 12:35 So 18:12 Ne 02:02 Ne 05:34 56
68 EfMak So 05:52 So 11:20 So 15:16 So 20:10 Ne 02:06 Ne 05:49 57
165 Péťa neví So 04:44 So 09:00 So 12:38 So 17:29 Ne 01:23 Ne 05:57 58
107 Medvěd a motýl So 04:49 So 09:40 So 15:08 So 19:48 Ne 02:34 Ne 06:58 59
6 Rauta Hirwaynen So 04:48 So 10:06 So 14:54 So 20:28 Ne 03:06 Ne 07:45 60
79 Panda So 02:43 So 06:18 So 09:03 So 13:13 --- So 15:33 61
43 OMRD So 03:12 So 07:00 So 10:00 So 14:23 --- So 18:05 62
3 Jaderný odpad So 03:11 So 07:16 So 10:38 So 15:41 --- So 18:07 63
117 Vrtkavá forma(B) So 03:12 So 06:44 So 10:29 So 14:24 --- So 18:16 64
104 š0k So 03:25 So 07:27 So 11:25 So 16:26 --- So 19:29 65
24 Skoč do zdi a nebrzdi So 04:15 So 09:22 So 12:39 So 16:42 --- So 19:40 66
196 KliŠe So 04:14 So 08:32 So 12:07 So 15:32 --- So 19:50 67
47 Chujošlapi So 03:51 So 08:15 So 12:30 So 16:52 --- So 20:32 68
146 Ekonomové So 04:53 So 09:14 So 12:31 So 18:00 --- So 20:52 69
65 Lumpík So 03:40 So 07:53 So 11:39 So 17:11 --- So 21:02 70
77 Panoši So 03:55 So 08:46 So 13:16 So 18:23 --- So 21:30 71
84 Tlustí pštrosi So 03:55 So 08:48 So 13:16 So 18:24 --- So 21:30 72
11 H+P So 04:35 So 09:13 So 13:10 So 18:10 --- So 21:33 73
32 Václavovický expres So 03:54 So 08:42 So 12:48 So 17:54 --- So 21:34 74
88 Adéla a Petra So 03:35 So 07:37 So 11:18 So 16:38 --- So 21:44 75
4 Barrandoffská dynastie So 04:06 So 09:27 So 13:15 So 18:30 --- So 22:23 76
14 Disciplinovaní houbaři So 04:19 So 09:15 So 13:34 So 18:24 --- So 22:36 77
53 AleDu So 04:28 So 09:16 So 14:14 So 19:15 --- So 22:43 78
81 Přepálil a Nerozchodil So 03:36 So 08:15 So 12:28 So 18:59 --- So 23:48 79
133 HoSté z Liberce So 04:40 So 09:48 So 14:15 So 19:44 --- Ne 00:28 80
54 TÝM So 05:52 So 10:49 So 16:03 So 21:02 --- Ne 01:11 81
74 Jazdaženyfanatyczne! So 04:35 So 09:22 So 14:16 So 19:52 --- Ne 01:58 82
164 Honning Grevlinger So 02:44 So 07:00 So 10:05 --- --- So 14:49 83
7 Kilojoule a.... So 05:21 So 09:38 So 14:07 --- --- So 18:02 84
101 Když Bůh je s námi . . . So 05:03 So 10:23 So 14:50 --- --- So 19:13 85
38 Rekreační tým So 03:23 So 07:50 So 12:04 --- --- So 19:17 86
15 Majer a Mája So 04:08 So 08:37 So 12:35 --- --- So 19:20 87
50 Na drogach w Beskidach So 03:31 So 09:13 So 13:21 --- --- So 19:36 88
191 Zeleninový svět So 04:54 So 10:32 So 15:13 --- --- So 20:40 89
26 Tannenberg Gruppe So 04:14 So 09:37 So 15:07 --- --- So 20:54 90
154 Loko Teplice So 04:43 So 10:31 So 15:43 --- --- So 20:54 91
178 AK 58 So 03:48 So 09:01 So 14:07 --- --- So 21:01 92
109 Na 3tim se uvidi So 04:55 So 10:32 So 15:10 --- --- So 21:04 93
108 Squoter a Assassin So 04:23 So 10:50 So 16:33 --- --- So 21:23 94
25 Optimistická sedmička So 04:26 So 09:55 So 14:51 --- --- So 21:42 95
21 VzhuruDolu So 05:54 So 11:56 So 15:53 --- --- So 21:45 96
63 Mrzáci So 05:31 So 10:55 So 16:57 --- --- So 22:01 97
149 Sudetenbergverband So 06:18 So 11:23 So 16:03 --- --- So 22:13 98
94 KRLEŠ!!! So 04:42 So 10:10 So 15:47 --- --- So 23:11 99
159 Bernard So 06:05 So 12:05 So 17:00 --- --- Ne 00:05 100
52 Dream Team So 06:40 So 11:56 So 16:36 --- --- Ne 00:56 101
187 Puf a Muf So 04:16 So 10:21 So 16:35 --- --- Ne 01:10 102
128 Jonatánovi přátelé So 05:51 So 10:57 So 16:58 --- --- Ne 02:39 103
131 VALAŠI V POHYBU So 02:30 So 06:30 --- --- --- So 08:54 104
137 The Cooling Birds So 02:28 So 06:29 --- --- --- So 08:54 105
167 TODA So 03:22 So 07:25 --- --- --- So 10:39 106
46 Anglické košile So 03:34 So 07:36 --- --- --- So 12:35 107
158 No nazdar So 05:34 So 10:35 --- --- --- So 13:54 108
168 Ave my So 06:23 So 11:21 --- --- --- So 13:57 109
190 Ovocný svět So 04:54 So 10:32 --- --- --- So 14:01 110
147 uszacy So 05:13 So 10:39 --- --- --- So 14:08 111
39 Brskprsk, Ozzini So 04:16 So 09:59 --- --- --- So 14:38 112
176 Bosorky So 05:12 So 11:17 --- --- --- So 14:41 113
67 Žádné ambice So 05:11 So 11:15 --- --- --- So 14:41 114
82 Teletubbies So 05:11 So 11:13 --- --- --- So 14:44 115
78 Zewelláci So 05:37 So 11:35 --- --- --- So 14:53 116
182 Bojový fredky So 04:44 So 10:34 --- --- --- So 15:36 117
135 tbd So 04:40 So 11:08 --- --- --- So 16:31 118
192 Up&Down So 04:22 So 09:12 --- --- --- So 16:34 119
92 První pokus So 06:07 So 12:58 --- --- --- So 17:08 120
29 Ha ha tým So 07:02 So 12:59 --- --- --- So 17:12 121
152 Alpaka So 05:29 So 11:14 --- --- --- So 17:53 122
122 Děláme co můžem! So 05:53 So 11:20 --- --- --- So 20:15 123
197 Rozražené kozy So 06:43 So 12:49 --- --- --- Ne 01:08 124

TÝMY NA TRATI(0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (25 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
13 Pan a Paní M So 04:28 --- --- --- --- --- DIS
20 Gelnaři --- --- --- --- --- --- DIS
34 MyaČas --- --- --- --- --- --- DIS
36 EliteFyzio So 03:36 So 08:38 So 12:46 --- --- --- DIS
49 Polykači kilometrů So 04:24 So 09:15 So 13:54 So 18:36 --- --- DIS
51 Drsný medvědi So 03:33 So 09:11 So 14:01 --- --- --- DIS
57 Nec spe nec metu So 04:33 So 10:49 --- --- --- --- DIS
61 4FUN ARMY So 04:29 So 09:06 So 13:01 --- --- --- DIS
69 Poduboc So 04:15 So 08:38 --- So 18:30 --- --- DIS
83 Borováci So 05:15 --- --- --- --- --- DIS
87 Křižáci So 03:01 So 07:10 So 11:26 So 16:41 So 23:21 --- DIS
91 Snáď to není do kopca So 04:59 So 09:39 So 14:04 --- --- --- DIS
102 Terénkozli So 06:53 --- --- --- --- So 13:36 DIS
119 Hraničáři So 04:49 So 09:59 So 14:35 --- --- --- DIS
126 Placky So 06:34 --- --- --- --- --- DIS
129 Sebevražedné matky So 04:23 So 10:20 So 14:58 --- --- --- DIS
155 Hruškouni --- --- --- --- --- --- DIS
161 LH 182,5 --- --- --- --- --- --- DIS
163 Majo So 02:29 So 05:56 So 09:04 --- --- --- DIS
177 Chertoree-yeah! --- --- --- --- --- --- DIS
181 Želvičky So 04:00 So 08:26 So 12:07 So 17:19 So 22:49 --- DIS
186 Dezoláti So 06:33 --- --- --- --- --- DIS
188 GURU FILM So 04:31 So 09:57 So 13:53 So 19:33 --- --- DIS
199 Výletníci So 03:11 So 06:55 So 10:10 --- --- --- DIS
200 Selky So 06:02 --- --- --- --- --- DIS

NEHODNOCENÉ TÝMY (25 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
10 3. D --- --- --- --- --- --- ---
16 Yvona+Vašek --- --- --- --- --- --- ---
35 2 Machři --- --- --- --- --- --- ---
37 PV Praha --- --- --- --- --- --- ---
41 BlaBla --- --- --- --- --- --- ---
48 zcestykolemsveta.cz --- --- --- --- --- --- ---
56 ŽIMOJŠON --- --- --- --- --- --- ---
59 Tygr a Drak --- --- --- --- --- --- ---
66 Viking --- --- --- --- --- --- ---
85 Beskydští nomádi - Pražmo --- --- --- --- --- --- ---
100 Liška a Malý princ --- --- --- --- --- --- ---
114 Bob a Bobek --- --- --- --- --- --- ---
120 الحشد الشعبي‎‎ --- --- --- --- --- --- ---
124 Diazepam Rectal --- --- --- --- --- --- ---
130 Snad nechcípneme --- --- --- --- --- --- ---
138 ToMášChromý? --- --- --- --- --- --- ---
140 Paluška --- --- --- --- --- --- ---
148 Déčky --- --- --- --- --- --- ---
150 Battle Droids --- --- --- --- --- --- ---
153 Hlimont.cz + Nbsinvest.cz --- --- --- --- --- --- ---
157 RozHodnutí --- --- --- --- --- --- ---
162 Bezručova chata --- --- --- --- --- --- ---
169 Šach Mat!!! --- --- --- --- --- --- ---
183 Studentský klub turistiky VŠB --- --- --- --- --- --- ---
189 RS --- --- --- --- --- --- ---