PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY

Do tabulky níže budeme postupně doplňovat časy z jednotlivých kontrol a pořadí u týmů, které dokončily závod.

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

Pozor, jedná se o předběžné výsledky, pořadí bude finalizováno po skončení závodu!!!

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY NA TRATI(113 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
1 Jaj, chudák --- --- --- --- --- --- ---
2 Heyráci --- --- --- --- --- --- ---
3 Hustě dechberoucí --- --- --- --- --- --- ---
4 MK Seitl Ostrava --- --- --- --- --- --- ---
5 No nazdar --- --- --- --- --- --- ---
6 Mravenci od Baby Jagy --- --- --- --- --- --- ---
7 Lotrando a Zubejda --- --- --- --- --- --- ---
8 LIHOMĚŘICE --- --- --- --- --- --- ---
9 Tannenberg Gruppe --- --- --- --- --- --- ---
10 Vydržet - proto jsme tady ! --- --- --- --- --- --- ---
11 ToMášChromý --- --- --- --- --- --- ---
12 Skoc do Zdi a Nebrzdi --- --- --- --- --- --- ---
13 Polykači kilometrů --- --- --- --- --- --- ---
14 Hanácké expres --- --- --- --- --- --- ---
15 Gelnaři --- --- --- --- --- --- ---
16 v OKTOBRu na FEST! --- --- --- --- --- --- ---
17 Sivačik Ostravski --- --- --- --- --- --- ---
18 Sarrah Smaydou --- --- --- --- --- --- ---
19 VITAL TEAM --- --- --- --- --- --- ---
20 P.S. --- --- --- --- --- --- ---
21 Tým --- --- --- --- --- --- ---
22 4FUN ARMY --- --- --- --- --- --- ---
23 Myačas --- --- --- --- --- --- ---
24 Majer a Mája --- --- --- --- --- --- ---
25 Lamy chodi sami --- --- --- --- --- --- ---
26 Rekonvalescenční pobyt --- --- --- --- --- --- ---
27 Optimistická Sedmička --- --- --- --- --- --- ---
28 Bájni tvoři --- --- --- --- --- --- ---
29 Medaři --- --- --- --- --- --- ---
30 OMRD --- --- --- --- --- --- ---
31 Arrow --- --- --- --- --- --- ---
32 Šlapetka! --- --- --- --- --- --- ---
33 Dú Valaší Dú --- --- --- --- --- --- ---
34 Korys a Pipin na výletě --- --- --- --- --- --- ---
35 NEPOUČITELNÍ --- --- --- --- --- --- ---
36 H+P --- --- --- --- --- --- ---
37 Řím tým --- --- --- --- --- --- ---
38 Bigoboys --- --- --- --- --- --- ---
39 Dlouhé nohy --- --- --- --- --- --- ---
40 Panda --- --- --- --- --- --- ---
41 HO J. Gagarina --- --- --- --- --- --- ---
42 Albanian Challenge --- --- --- --- --- --- ---
43 Létající pastelky --- --- --- --- --- --- ---
44 Václavovický expres --- --- --- --- --- --- ---
45 Brskprsk a Ozzini --- --- --- --- --- --- ---
46 Křivonožci --- --- --- --- --- --- ---
47 Mazlik --- --- --- --- --- --- ---
48 Reformators --- --- --- --- --- --- ---
49 Velkej a malej --- --- --- --- --- --- ---
50 Jdem, nemáme na to celý den --- --- --- --- --- --- ---
51 MGM --- --- --- --- --- --- ---
52 Sao Tomes --- --- --- --- --- --- ---
53 A-tým --- --- --- --- --- --- ---
54 Karel a Karel na třetí pokus --- --- --- --- --- --- ---
55 Panoši --- --- --- --- --- --- ---
56 STS Chvojkovice Brod --- --- --- --- --- --- ---
57 MedIT --- --- --- --- --- --- ---
58 Feferony --- --- --- --- --- --- ---
59 HO Štika --- --- --- --- --- --- ---
60 Živoříce u Nového Jičína --- --- --- --- --- --- ---
61 Skjól --- --- --- --- --- --- ---
62 ZULU --- --- --- --- --- --- ---
63 Dłogi nogi --- --- --- --- --- --- ---
64 Lenochodi --- --- --- --- --- --- ---
65 Valaši --- --- --- --- --- --- ---
66 Pozitivní nuly --- --- --- --- --- --- ---
67 Salamandr --- --- --- --- --- --- ---
68 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? --- --- --- --- --- --- ---
69 eMBí --- --- --- --- --- --- ---
70 Phonexia --- --- --- --- --- --- ---
71 Don`t Worry Be Happy --- --- --- --- --- --- ---
72 Malá lama --- --- --- --- --- --- ---
73 Sarrah Smajdou --- --- --- --- --- --- ---
74 HSF System --- --- --- --- --- --- ---
75 SME šneci --- --- --- --- --- --- ---
76 Po prdeli --- --- --- --- --- --- ---
77 Spřátelená zvěř --- --- --- --- --- --- ---
78 Sluníčkáři --- --- --- --- --- --- ---
79 Chodící Zlo + Yetti --- --- --- --- --- --- ---
80 Loko Mix --- --- --- --- --- --- ---
81 Bernard --- --- --- --- --- --- ---
82 Špiny --- --- --- --- --- --- ---
83 T.R.A.I.L. --- --- --- --- --- --- ---
84 Židozednáři --- --- --- --- --- --- ---
85 Pavel Pokorný --- --- --- --- --- --- ---
86 Residua --- --- --- --- --- --- ---
87 š0k --- --- --- --- --- --- ---
88 Zastav a nepřežiješ --- --- --- --- --- --- ---
89 Zastav a nepřežiješ 2 --- --- --- --- --- --- ---
90 Little piggies --- --- --- --- --- --- ---
91 ( °_° ) --- --- --- --- --- --- ---
92 "KRLEŠ!!!" --- --- --- --- --- --- ---
93 Kings of Bílé Karpaty --- --- --- --- --- --- ---
94 Yvona + Vašek --- --- --- --- --- --- ---
95 Beskydští nomádi --- --- --- --- --- --- ---
96 aspoňtřikopce --- --- --- --- --- --- ---
97 Skušimyto --- --- --- --- --- --- ---
98 Beskydy Loosers --- --- --- --- --- --- ---
99 AC Papua Nová Guinea --- --- --- --- --- --- ---
100 Dračice --- --- --- --- --- --- ---
101 TrailLoverzz --- --- --- --- --- --- ---
102 Děláme co můžem! --- --- --- --- --- --- ---
103 VALAŠI V POHYBU --- --- --- --- --- --- ---
104 tatíci --- --- --- --- --- --- ---
105 Hraboši --- --- --- --- --- --- ---
106 áxios echthrós --- --- --- --- --- --- ---
107 áxios-echthrós --- --- --- --- --- --- ---
108 MagiRamba --- --- --- --- --- --- ---
109 Holendr team --- --- --- --- --- --- ---
110 Jedna Dvě --- --- --- --- --- --- ---
111 ChuckNorrisGroup --- --- --- --- --- --- ---
112 Dutí ale Free --- --- --- --- --- --- ---
113 FatAndBlack --- --- --- --- --- --- ---

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

NEHODNOCENÉ TÝMY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí