KONEČNÉ VÝSLEDKY

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
139 The Cooling Birds/Montura Czech Team Tomáš Štverák Tomáš Svoboda So 00:07 So 01:32 So 03:38 So 07:37 So 11:13 So 12:04 1
49 Velkej a malej Honza Kotyk Míra Seidl So 00:00 So 01:26 So 04:02 So 08:23 So 11:57 So 12:59 2
95 Beskydští nomádi Tomáš Peter Anna Čajková So 00:07 So 01:48 So 04:06 So 08:38 So 12:35 So 13:42 3
120 Elis Eliška Kaniová Milan Mikulášek So 00:43 So 02:27 So 05:12 So 09:38 So 14:23 So 15:44 4
34 Korys a Pipin na výletě Pavel Koranda Pavel Slepica So 01:10 So 03:05 So 05:12 So 10:58 So 15:25 So 16:51 5
146 RunSport Team Adam Kajánek Veronika Tuhovčáková So 00:43 So 02:27 So 05:50 So 11:05 So 15:39 So 16:53 6
29 Ryze hořký tým Josef Ščerba Miroslav Ščerba So 00:44 So 02:38 So 05:49 So 11:18 So 16:17 So 17:43 7
35 NEPOUČITELNÍ Tomáš Daňa Radim Bernat So 01:11 So 03:25 So 06:40 So 11:48 So 16:49 So 18:08 8
78 Sluníčkáři Marek Protuš Dušan Merta So 00:44 So 02:38 So 06:17 So 12:20 So 17:23 So 18:39 9
39 Dlouhé nohy Petr Klos Michal Bielesz So 00:52 So 03:04 So 05:48 So 12:48 So 17:32 So 18:44 10
74 HSF System Petr Popelář Miroslav Bernát So 01:03 So 03:06 So 06:26 So 12:02 So 17:19 So 18:48 11
79 Chodící Zlo + Yetti Marek Žeravík Jiří Linhart So 01:47 So 04:21 So 07:23 So 13:07 So 18:19 So 19:52 12
138 Už tam budem ? Libor Pavlík Zbyněk Svoboda So 01:13 So 03:29 So 07:02 So 13:13 So 18:19 So 19:58 13
4 MK Seitl Ostrava Martina Metzová Marek Moravec So 01:37 So 04:10 So 07:30 So 13:42 So 19:14 So 20:53 14
87 š0k Štěpán Křístek Daniel Oertelt So 00:53 So 03:04 So 06:17 So 12:53 So 19:18 So 21:11 15
40 Panda Marek Zaoral Michaela Motlová So 02:12 So 04:21 So 07:17 So 12:50 So 19:16 So 21:24 16
30 OMRD Michal De Wine Ondřej Richter So 01:17 So 03:34 So 07:02 So 13:38 So 19:03 So 21:27 17
6 Mravenci od Baby Jagy Petr Škrobák Marek Pytlík So 02:38 So 05:49 So 08:34 So 14:42 So 20:30 So 22:22 18
143 Goroli na horách Michal Heczko Jaroslav Stebel So 01:22 So 03:38 So 07:15 So 13:51 So 20:05 So 22:29 19
51 MGM Vláďa Mezník Jiří Čihák So 01:11 So 03:29 So 07:06 So 13:44 So 20:36 So 22:42 20
19 VITAL TEAM Vít Stejskal Aleš Hranický So 02:14 So 04:57 So 08:22 So 15:30 So 20:55 So 22:56 21
33 Dú Valaší Dú Michal Tomanec Dalibor Pimek So 02:00 So 04:26 So 07:37 So 14:54 So 21:37 So 23:22 22
47 Mazlik Robert Musil Ivan Matys So 02:12 So 04:55 So 08:24 So 15:22 So 21:48 So 23:27 23
56 STS Chvojkovice Brod David Lutr Daniel Šrajbr So 01:31 So 04:26 So 08:48 So 16:09 So 21:58 So 23:49 24
141 Credo in ... Patrik Mozola Kateřina Klepáčová So 01:25 So 03:45 So 07:12 So 13:23 So 19:30 So 23:52 25
31 Arrow Blanka Šafránková Radek Zelenka So 02:14 So 04:59 So 08:41 So 15:21 So 21:45 Ne 00:05 26
12 Skoc do Zdi a Nebrzdi Jan Vakula Petr Pávek So 01:32 So 04:15 So 08:23 So 15:50 So 22:01 Ne 00:08 27
57 MedIT Jiří Holomek Jan Kříž So 02:40 So 06:06 So 09:39 So 16:32 So 22:59 Ne 00:52 28
70 Phonexia.com Michal Hrabí Pavel Matějka So 02:23 So 05:06 So 08:47 So 16:29 So 22:51 Ne 00:53 29
17 Sivačik Ostravski Stanislav Lička Tomáš Kubečka So 02:34 So 06:00 So 09:47 So 16:37 So 22:41 Ne 01:04 30
115 Wolfenscheisser Petr Veselý Dara Slováčková So 02:15 So 05:07 So 08:43 So 17:36 So 23:21 Ne 01:05 31
124 Janáčkova Praha Jiří Hofman Marta Ernstová So 02:44 So 06:01 So 09:36 So 16:46 So 23:28 Ne 01:39 32
2 Joch a Moja robka Jana Ramíková Jaroslav Pavelek So 02:57 So 05:52 So 09:38 So 17:10 So 23:51 Ne 01:51 33
67 Salamandr Miroslav Halamíček Petr Kamas So 01:53 So 04:30 So 08:23 So 16:31 So 23:46 Ne 02:29 34
77 Spřátelená zvěř Denisa Vlková Daniel Ešler So 02:00 So 04:53 So 08:28 So 14:29 So 23:06 Ne 02:35 35
42 Albanian Challenge Petr Lepcio Erika Lorencová So 02:34 So 05:55 So 09:45 So 19:00 Ne 02:27 Ne 05:06 36
93 Kings of Bílé Karpaty Jiří Rybka Richard Bystřický So 01:54 So 05:11 So 10:21 So 18:43 Ne 02:47 Ne 05:38 37
100 Horalové Luděk Adamčík Simona Bartošová So 02:39 So 05:51 So 09:58 So 18:25 Ne 02:33 Ne 05:39 38
53 A-tým Jakub Ambrož Lukáš Ambrož So 02:49 So 05:50 So 09:43 So 19:15 Ne 02:38 Ne 05:41 39
75 SME šneci Dušan Rozsypal Vítězslav Vontroba So 02:59 So 06:35 So 10:35 So 19:19 Ne 03:08 Ne 06:03 40
48 Reformators Zdeněk Placzek Radek Samek So 02:38 So 06:53 So 12:04 So 20:41 Ne 04:02 Ne 06:55 41
18 Sarrah Smaydou radek cimala Sára Štětková So 03:12 So 06:45 So 10:17 So 19:15 Ne 03:22 Ne 07:01 42
140 LittlePiggies David Hurák Daniel Hříbek So 01:12 So 04:06 So 08:54 So 19:38 Ne 05:00 Ne 08:00 43
91 ( °_° ) Tomáš Grygier Patrik Moškoř So 03:33 So 06:26 So 09:42 So 16:55 --- So 23:18 44
142 První rande Tomáš Šafránek Monika Čaganová So 02:20 So 06:01 So 09:53 So 19:39 --- So 23:49 45
131 Šlapej dál Filip Drazdík Jiří Baran So 02:52 So 05:50 So 11:06 So 19:24 --- Ne 02:13 46
14 Hanácké expres Aleš Tulach Martina Ehlová So 03:27 So 06:28 So 10:38 So 21:05 --- Ne 04:52 47
137 Pošuci Petr Nawrat Aleš Bergmann So 02:35 So 05:04 So 08:35 --- --- So 13:58 48
37 Řím tým Jiří Římánek Ondřej Římánek So 02:03 So 05:01 So 08:56 --- --- So 13:59 49
145 Výletníci Roman Povala Lukáš Bargel So 01:53 So 04:30 So 08:20 --- --- So 14:01 50
103 VALAŠI V POHYBU Pavel Krumpholz Roman Hárych So 02:14 So 05:27 So 08:45 --- --- So 14:07 51
148 STRYK team Lenka Stryková Pavel Stryk So 01:55 So 04:28 So 09:12 --- --- So 14:36 52
61 Skjól Stanislav Kacíř Jakub Kacíř So 01:33 So 04:04 So 08:03 --- --- So 15:03 53
9 Tahoe Ilona Prošek Tomáš Klimecký So 01:30 So 04:04 So 08:18 --- --- So 15:03 54
60 Živoříce u Nového Jičína Martin Macíček Anna Macíčková So 02:21 So 05:38 So 09:22 --- --- So 15:12 55
119 Švagři Samuel Bocek Michal Rzyman So 02:57 So 06:33 So 10:35 --- --- So 16:15 56
97 Skušimyto David Czyž Jiří Křepel So 02:35 So 06:08 So 09:59 --- --- So 16:19 57
44 Václavovický expres Tomáš Červený Matěj Červený So 02:50 So 07:00 So 10:45 --- --- So 16:28 58
134 Fyzioda Dominika Místecká Anna Morávková So 03:26 So 06:27 So 10:18 --- --- So 16:45 59
55 Panoši Jakub Zdechovský Michal Greguš So 03:13 So 06:41 So 11:01 --- --- So 16:58 60
129 Bratránci Jiří Ježek Jan Žamberský So 01:46 So 05:19 So 10:22 --- --- So 16:58 61
27 Optimistická Sedmička Ivana Černíková Jan Klíš So 02:57 So 06:16 So 10:42 --- --- So 17:02 62
13 Polykači kilometrů Martina Sobková Jiří Štaffa So 03:36 So 06:44 So 10:27 --- --- So 17:11 63
1 Jaj, chudák Eva Kučerová Vít Musil So 03:26 So 06:26 So 11:24 --- --- So 17:13 64
121 OSTRE FEFERONY Marcel Giemza Daniel Lotter So 01:52 So 04:42 So 10:20 --- --- So 17:26 65
38 Bigoboys Martin Hula Daniel Dubovský So 03:40 So 06:46 So 10:50 --- --- So 17:27 66
46 Křivonožci Petr Vojvodík Dominik Novák So 03:14 So 06:36 So 10:53 --- --- So 17:28 67
150 Snad dojdem Jana Ernekerová Martin Svatoň So 02:45 So 06:28 So 11:50 --- --- So 18:02 68
102 Děláme co můžem! Kamil Chlup Lukáš Juránek So 02:58 So 06:27 So 10:40 --- --- So 18:07 69
116 JSME MIMO Lucie Gawlowská Anna Hájková So 03:11 So 06:32 So 11:09 --- --- So 18:27 70
126 Wozki Petr Šelong Jana Misiorzová So 02:58 So 06:34 So 11:12 --- --- So 18:35 71
21 Tým Eliška Friedlová Lukáš Rusek So 03:20 So 08:45 So 13:06 --- --- So 18:44 72
50 Jdem, nemáme na to celý den Miroslav Tovarys Lucie Jančařiková So 03:04 So 06:46 So 12:14 --- --- So 19:04 73
128 Battle Droids Milan Pohl Marek Jindra So 03:48 So 07:56 So 12:44 --- --- So 19:35 74
113 FatAndBlack Petr Zaoral Frantisek Vasek So 03:03 So 06:37 So 13:46 --- --- So 20:07 75
114 Motorové myši Michaela Raszková Lucie Spilková So 03:26 So 06:36 So 13:46 --- --- So 20:07 76
110 Jedna Dvě Jitka Štrachová Tomáš Koštial So 02:59 So 07:03 So 12:47 --- --- So 20:29 77
32 Šlapetka! Milan Ungerman Iveta Kubíková So 03:12 So 07:21 So 12:41 --- --- So 21:06 78
86 Residua Zuzana Matějková Jakub Černoch So 02:42 So 07:30 So 14:13 --- --- So 21:19 79
132 Habešáci Michal Klich Michal Dobeš So 02:34 So 07:53 So 14:13 --- --- So 21:19 80
24 Majer a Mája Robert Košař Kateřina Košařová So 02:41 So 06:02 So 10:06 --- --- So 21:24 81
36 H+P Jan Macháč Pavlína Macháčová So 02:42 So 06:02 So 10:05 --- --- So 21:24 82
10 Vydržet - proto jsme tady ! Richard Jíra Jiřina Jírová So 04:19 So 09:13 So 14:30 --- --- So 22:03 83
83 T.R.A.I.L. Aleš Lutonský Ludmila Maňáková So 01:33 So 04:16 --- --- --- So 08:12 84
68 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? Michal Šrubař Jiří Zajíc So 01:51 So 04:43 --- --- --- So 08:42 85
16 v OKTOBRu na FEST! Jan Gajdoš Pavlína Masná So 02:56 So 06:22 --- --- --- So 11:19 86
94 Yvona + Vašek Yvona Kopecká Václav Kopecký So 03:37 So 08:14 --- --- --- So 15:54 87
3 Hustě dechberoucí David Ogrocki Helena Kučerová So 05:01 So 09:41 --- --- --- So 16:50 88
23 Myačas Barbora Římánková Jana Škarbanová So 05:59 So 10:12 --- --- --- So 20:48 89
41 HO J. Gagarina Ondřej Marek Michal Lehký So 03:42 --- --- --- --- So 05:34 90
43 Létající pastelky Ondřej Pařízek Tereza Malčánková So 03:39 --- --- --- --- So 08:39 91
72 Malá lama Adam Matějka Lukáš Lachman So 05:16 --- --- --- --- So 08:54 92
133 DentClimb Martin Smolík Jan Budík So 03:15 --- --- --- --- So 09:11 93
99 AC Papua Nová Guinea Martin Motl Radim Šestal So 05:00 --- --- --- --- So 09:29 94
105 Hraboši Pavel Hrabovský Jana Hrabovská So 06:20 --- --- --- --- So 09:36 95
28 Bájni tvoři Ondřej Pokorný Jakub Valenta So 02:33 --- --- --- --- So 13:30 96
130 Beskydský Kračun Petr Belas Zdeňka Máchová So 07:00 --- --- --- --- So 14:36 97

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (10 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
7 Lotrando a Zubejda Jaroslav Bidlák Eva Večerková So 02:40 So 06:07 So 10:05 --- --- --- NDK
20 P.S. Jan Šettner Lukáš Ondra So 01:03 So 03:55 So 07:13 So 14:06 --- --- NDK
54 Karel a Karel na třetí pokus Jiří Ondroušek Pavel Votoček So 03:11 So 07:12 So 12:12 --- --- --- NDK
81 Bernard Jindřich Pospíšil Uljana Černohorská So 03:08 So 07:21 So 11:54 --- --- --- NDK
118 Beskydští Nomádi (šílená verze) Michal Staš Lukáš Jeziorski So 01:05 So 03:47 So 07:23 --- --- --- NDK
122 Squoter a Assassin Daniel Cienciala Jiří Olšanský So 03:10 --- --- --- --- --- NDK
127 Pack of wolves Filip Soukup Richard Urban So 01:32 So 04:26 So 08:55 --- --- --- NDK
135 Chujošlapi David Friedrich Libor Slavík So 03:13 So 06:28 So 10:15 So 19:00 --- --- NDK
149 Březinovic CREW Josef Březina Josef Březina So 01:31 So 04:09 So 08:20 So 15:03 --- --- NDK
151 Hybaj Team Kamil Bezděk Marek Novotný So 00:21 --- --- --- --- --- NDK

NEHODNOCENÉ TÝMY (24 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
5 No nazdar Čestmír Kubíček Hana Kubíčková --- --- --- --- --- --- ---
8 LIHOMĚŘICE Josef Richter David Kejkrt --- --- --- --- --- --- ---
11 ToMášChromý Miloš Chromý Jan Tomášek --- --- --- --- --- --- ---
15 Gelnaři Martin Gelnar Zuzana Gelnarová --- --- --- --- --- --- ---
22 4FUN ARMY Michal Suchomel Vojtěch Němec --- --- --- --- --- --- ---
25 Lamy chodi sami Martin Michálek Aleš Válek --- --- --- --- --- --- ---
26 Rekonvalescenční pobyt Benjamin Walek Matěj Urbaczka --- --- --- --- --- --- ---
45 Brskprsk a Ozzini Michal Povýšil Michal Ožana --- --- --- --- --- --- ---
52 Sao Tomes Dan Světlík Jan Kukačka --- --- --- --- --- --- ---
59 HO Štika David Špás Jan Svoboda --- --- --- --- --- --- ---
62 ZULU Lukáš Maryško Zuzana Maryšková --- --- --- --- --- --- ---
63 Dłogi nogi Radek Kotzur Tomáš Byrtus --- --- --- --- --- --- ---
66 Pozitivní nuly Petra Valikova Veronika Valikova --- --- --- --- --- --- ---
69 eMBí Marek Brosch Marek Burian --- --- --- --- --- --- ---
89 Zastav a nepřežiješ 2 Martin Glatzner Daniel Revenda --- --- --- --- --- --- ---
92 "KRLEŠ!!!" Jakub Schiffauer Jan Kozic --- --- --- --- --- --- ---
104 tatíci Tomáš Klein Adam Martinec --- --- --- --- --- --- ---
107 áxios-echthrós Janis Andronikidis Lukáš Vonšík --- --- --- --- --- --- ---
108 MagiRamba Ondrej Chaloupka --- --- --- --- --- --- ---
111 ChuckNorrisGroup Daniel Urban Lenka Vondráčková --- --- --- --- --- --- ---
117 Basta Cosi Daniel Libertin Ilja Korbel --- --- --- --- --- --- ---
123 Pivoňky Markéta Pospíšilová Miroslav Janoušek --- --- --- --- --- --- ---
144 ALPA TÝM Tomáš Sládek --- --- --- --- --- --- ---
147 Dojdem až dojdem Zdeněk Svoboda Lukáš Ondra --- --- --- --- --- --- ---