DISKUSNÍ FÓRUM

Přihlásit se

Obecná diskuse

Napsal(a): Zuzka a Tom

Vloženo: 15.10.2018, 18:16:04

Moc jsme si to užili a jsme toho stále plní. Nádherná příroda, skvělá atmosféra, parádní organizace a proto stovky jedinečných zážitků, které nám vydrží ještě hodně dlouho. Opět nádherný závod, máme ještě dlouho na co vzpomínat. Ještě jednou díky pořadatelům za skvěle uspořádaný závod a Bohu za tak úchvatné přírodní scenérie prozlacené podzimním sluníčkem v zářivých barvách stromů. Snad ani nemusím dodávat, jak moc se už těšíme na příští rok a další skvělý závod. Děkujeme všem. Ahoj Zuzka a Tom

Napsal(a): Ondřej

Vloženo: 15.10.2018, 15:39:30

Budou foto i z KB4?

Napsal(a): Milan

Vloženo: 12.11.2018, 15:39:21

Ahoj, díky technickému problému hledejte fotky nejen ze 4.KB v galerii z roku 2017.

Napsal(a): Milan P.

Vloženo: 15.10.2018, 12:25:45

Díky organizátorům za další úžasný ročník 5BV. Z těch šesti, kterých jsem se doposud zúčastnil, byl ten letošní asi nejkrásnější (co do trasy i do počasí). Opět jsem navštívil řadu míst, kde jsem nikdy předtím nebyl, dokonce jsme s parťákem asi 2x záměrně zvolili o pár km delší variantu, která nám připadala zajímavější a snad také zamýšlená organizátory (hlavně Velký Javorník, ty výhledy do pestrobarevných kopců zalitých nazlátlým podzimním sluncem byly prostě famózní). Takže ještě jednou DÍKY, přeju organizátorům spoustu elánu a těším se na příští ročník!

Napsal(a): Luboš a Viktor

Vloženo: 15.10.2018, 10:08:34

Ahoj, tento rok jsme byli poprvé a musím říct, že už se těšíme na další rok. Je to závod, který má sílu a krásnou atmosféru. Jsem rád , že to není komerční srač.. jako ostatní závody a doufám , že ani nebude. Děkuju organizátorům a teamům , který byli do první desítky, že nám ukázali, že to jde nejen dojít, ale i uběhnout :-)

Napsal(a): Michal De Wine

Vloženo: 14.10.2018, 19:47:32

Opět parádní ročník který potrápil i prověřil. Zase jsem se proběhl místy kde jsem ještě nikdy... Už začíná být pravidlem,že na startu jsou hlavně nadšenci kteří nepotřebují mít připravenou trasu i s veškerým komfortem na občerstvovačkách a zvládnou i takovou to náročnou akci. Méně lidí,skvělá parta v zázemí a tím pádem i méně humbuku okolo.I to že třeba 2 hodiny nikoho nepotkáte je prostě užasný zážitek z 5BV než davy na turistickém chodníku. Děkuji za tento víkend,který mi ještě pár dnů budou připomínat ty vzpomínky na ranni slunce,ale i otlaky na patě které k tomu patří. Přeji pořadatelům ať se jim stále chce takovou akci zorganizovat.

Napsal(a): Saša

Vloženo: 13.10.2018, 12:52:16

Ahoj, muzete uz (pro nas co na dalku zavidime ;-)) zverejnit vrcholy? Zatim vime jen dva, z toho jen jeden konkretne (3.). Diky! s.

Napsal(a): Milan

Vloženo: 13.10.2018, 18:56:02

NB Štípa 707 m , 1.KB Žebračka 818 m, 2.KB Čarták (Sukenická) 953 m, 3.KB Malý Javorník 1019 m, 4.KB Hluboký 848 m... 5.KB zveřejním později, ještě tam někteří mají teprve namířeno.

Napsal(a): Radek

Vloženo: 13.10.2018, 23:21:51

Můžem už vědět pátý, když 4. je zavřený? :)

Napsal(a): Petr Guznar

Vloženo: 14.10.2018, 04:53:24

5KB je Brdo 718

Napsal(a): Yvona

Vloženo: 13.10.2018, 10:26:43

Děkuji organizátorům za aktualizaci přenosu a průběžných výsledku. Yvona