KONTAKT

Své emaily směřujte na kontakty, příslušné danému problému. Při psaní emailu vyplňte vždy předmět Vaší zprávy.Vyčkejte na odpověď nebo svůj email opakujte. Celý organizační tým sestává z dobrovolníků, proto může být naše reakční schopnost mírně pomalejší. V každém případě jsme tu pro Vás a připraveni zajistit, aby jste si 5BV užili k Vaší spokojenosti.

Před podáním dotazu si pročtěte „pravidla závodu“ a často kladené otázky - „FAQ“. Ušetříte nám tím práci a s největší pravděpodobností tam také najdete odpověď na svůj dotaz.

Chcete-li změnit údaje svého týmu (jméno, adresu, telefon, ..) - využijte prosím editační formulář, který najdete na adrese http://www.5bv.cz/cz/zmena-tymu/all

POŘADATEL ZÁVODU

ZIP (Zábava, Informace, Poradenství a pomoc)
Havířov, Selská 29, PSČ 73601
E-mail: info@5bv.cz (Vyplňte předmět zprávy a identifikujte se číslem týmu)
Tel:  +420 775 590 044
Číslo účtu: 2400077188/2010, (Fio, a.s.)

Organizační Tým

Petr Guznar - ředitel závodu
pguznar@5bv.cz

  

Někdy si připadám jako mimozemšťan v cizím světě. Jsem křesťan, který rád vidí dělat lidi to, co je těší.

5BV dělám, protože mě to nějakým záhadným způsobem baví. Začínal jsem na KB, potom nějaká pomoc na základně. Nakonec se to zamotalo tak, že jsem přebral otěže a snažím se celý tenhle závod nějak kočírovat dál (snad nedělám moc velké kiksy :-) ).

 

Ria Grulichová - registrace
rgrulichova@5bv.cz nebo registrace@5bv.cz

Mám ráda přírodu, zvířata a ponejvíce Boha, jelikož to vše dobré kolem nás stvořil pro nás lidi. Těší mě, když lidé dokáží žít v souladu mezi sebou a těšit se z té krásy kolem nás a také ji chránit.

Pro 5BV mě nadchnul David Říman, který tento závod vymyslel  proto, aby lidé mohli čelit výzvám, které je naplňují. A dokud tento závod bude pro lidi přínosem, ráda budu stát po boku svých přátel při jeho organizování.

Jindřiška Římanová - dobrovolníci
jrimanova@5bv.cz

Mám ráda Boha, lidi, přírodu, pokoj, radost, organizování, jídlo a nenudu. A protože      Bůh má rád mě, nemám v životě žádnou nudu, protože život s Ním a pro Něj je neustálé dobrodružství.

K 5BV jsem se dostala před několika lety, začínala jsem jako hlídač v úschovně a postupně jsem se zaučovala i jinde. Nejvíce mám nyní na starosti dobrovolníky, jídlo, administrativu, prostě spoustu praktických věcí spojených s 5BV. Dělám to ráda, protože to přináší závodníkům radost, ale i povědomí o Tom, který stvořil krásu přírody a který chce nabídnout (nejen) závodníkům mnohem více!

 

Milan Holeš - trasa závodu
milan.holes@seznam.cz

Už od 15 let jsem závodně běhal a protože mám rád hory, začal jsem se ve veteránském věku účastnit i horských ultra-trailů. 5BV jsem poprvé úspěšně absolvoval v roce 2005, následně několikrát jako závodník, později občas pomáhal kontrolou na vrcholu. A když mne před pár lety organizátoři požádali, zda bych pro ně vymýšlel trasy, volba byla jasná :-)

 

Roman Povala - duchovní podpora
romanpovala@gmail.com

Sport je pro mě relax. Druhem zaměstnání a služby kterou mam ( jsem kazatelem:)) je to pro me supr cas a zpusob jak vycistit hlavu, zapomenout na trable jak vlastni tak lidicek se kterymi pracuji. Kolo, běh a příroda, múj sporťák pes a beskydy to je neuvěřitelná kombinace pohody.

5BV se učastním jíž po několikáte, je to závod kde se poznavám, zkouším své možnosti. Myslím že když byl asi 5 ročník šel jsem poprvé, rovnou z gauče, na to jsem take dojel. Byla to ale motivace vrátit se ke sportu. Fascinuje mě jak obyčejný závod dokáže psát nádherné příběhy.