REGISTROVANÉ TÝMY

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 Město Dokončeno Zaplaceno
1 Bamboocha Václav Píša Pavel Píša Dobříč ANO ANO
2 H+P Jan Macháč Pavlína Macháčová Ostrava Martinov ANO ANO
3 Invalidní sourozenci Radek Cimala Sára Štětková Frýdlant nad Ostravicí ANO ANO
4 Gulu-Gulu Daniel Polák Michal Polák Dvůr Králové nad Labem ANO ANO
5 Prskající lamy Martin Olejník Dora Satinská Ostrava - Poruba ANO ANO
6 Rychvaldští Džuvaci Václav Brožek Vojtěch Krištofik Rychvald ANO ANO
7 NEPOUČITELNÍ Tomáš Daňa Radim Bernat Fryčovice ANO ANO
8 Ďábelští šneci Jan Ungerman Filip Holtán Jedovnice ANO ANO
9 Majer a Mája Robert Košař Kateřina Košařová Ostrava - Výškovice ANO ANO
10 BREZINOVIC CREW Josef Březina Josef Březina Ostrava ANO NE
11 Promiň, ale myslím na to, jak umřu Martin Pavlásek Šárka Melicharová Baška ANO ANO
12 No nazdar Čestmír Kubíček Hana Kubíčková Ostrava ANO ANO
13 OMRD Michal De Wine Ondřej Richter Horní Suchá ANO ANO
14 Valašský oddíl Jaroslav Liška Lukáš Zvonek Štítná nad Vlaří ANO ANO
15 J&J Jaroslav Czyž Jan Jurosz Hrádek ANO ANO
16 A jdeme Hana Cacková Lucie Světláková Brno ANO ANO
17 Jak chceš Karel Skoupý Martina Skoupá Brno ANO ANO
18 Dojdeme Vojtěch Koníř Josef Pohořalý Polnička ANO ANO
19 Battle Droids Milan Pohl Marek Jindra Beroun ANO ANO
20 Miroslav Raušer Miroslav Raušer Tereza Pánková Vitějovice ANO ANO
21 Dobro pošli Marek Moškoř Robert Husánik Frýdek-Místek ANO ANO
22 Arrow Blanka Šafránková Zuzana Červená Pátek ANO ANO
23 Programátoři v Přírodě Vendula Maulerová Eduard Šubert Frýdek-Místek ANO ANO
24 Zbíječky Richard Biječek Michaela Biječková Ostrava ANO ANO
25 Létající pastelky Jiří Hron Kamila Bechyňská Poděbrady ANO ANO
26 TKS Punkový banditi Zdeněk Klimek Jakub Kolář Ostrava ANO NE
27 Rauta Hirwaynen Ivan Farbák Patrik Mikuš Dvůr Králové nad Labem ANO NE
28 K&D Miroslav Pniok Kristýna Hronová Sibřina ANO ANO
29 ALMI team Michal Kasina Aleš Hranický Sedlnice ANO ANO
30 Sivačik Ostravski Stanislav Lička Tomáš Kubečka Ostrava ANO ANO
31 Chodící Zlo a yetti Jiří Linhart Marek Žeravík Havířov ANO ANO
32 - Tereza Kramplová Jaroslav Mendl Olomouc ANO ANO
33 RePe runners Petr Vojvodík René Doležal Březová ANO ANO
34 Salamandři Petr Kamas Aneta Kamasová Zubří ANO ANO
35 nebude li pršet nezmoknem Jiří Ondroušek Pavel Votoček Holešov ANO ANO
36 Toulavé nohy Jana Šafferová Alžběta Hlavicová Rožnov pod Radhoštěm ANO ANO
37 "Proč vlastně já?" Martin Holek Tereza Schimerová Praha ANO ANO
38 MyDedkovi 20 Vladimír Dedek Lenka Dedková Olbramice ANO ANO
39 Živoříce u Nového Jičína;) Martin Macíček Anka Macíčková Životice u Nového Jičína ANO ANO
40 P.S. Jan Šettner Filip Dostál Kunčina ANO ANO
41 Škodovka Tomáš Franče František Živný Plzeň ANO ANO
42 Tannenberg Gruppe Martin Kejkula Jan Kavínek Praha NE ANO
43 Liška a malý princ Marie Zelená František Gregor Uherský Brod ANO ANO
44 STRYK team Lenka Stryková Pavel Stryk Polanka nad Odrou ANO ANO
45 Jahůdky Luboš Kaluža Ewa Haltof Vendryně ANO ANO
46 Jihočeši Jiří Petrů Karel Fišer Jindřichův Hradec ANO ANO
47 GaS team Simona Zabloudilová Gabriel Fiegel Ostrava NE NE
48 Řím Tým Jiří Římánek Ondřej Římánek Havířov ANO ANO
49 Myačas Barbora Římánková Jana Skarbanová Havířov ANO ANO
50 Morava Petr Belas Petr Belas Ostrava NE NE
51 VPKOH - OspolTech team Jakub Kolář Martin Gužík Ostrava ANO ANO
52 Jumpíci Barbora Ryšková Filip Ryška Frýdek-Místek NE ANO
53 Vagoši Vladimír Mutina Jan Karas Orlová-Lutyně ANO ANO
54 Pružne fedry Daniel Cienciala Libor Noga Třinec - Lyžbice NE NE
55 Dlouhé nohy Petr Klos Michal Bielesz Kopřivnice ANO ANO
56 Pražské Jizerky Jiří Hofman Milan Mikulášek Praha ANO ANO
57 Chladič & Čagi Monika Čaganová Stanislav Chládek Nižní lhoty ANO NE
58 Turbošneci Jiří Baran David Kuneš Staříč ANO ANO
59 Fitness Petr Matyáš Marek Tomanec Přerov ANO ANO
60 Gympláci na tripu Jiří Krajča Ondřej Povala Rožnov pod Radhoštěm ANO ANO
61 HSF System Petr Popelář Jiří Vojkovský Hnojník ANO NE
62 MountORunners Ostrava Honza Holec Šárka Kašparová Ostrava ANO NE
63 Stávkujem Tomáš Stávek Klára Stávková Velké Meziříčí NE NE
64 Sedmikrásky Radka Nouzovská Brigita Topalidisová Český Těšín NE NE
65 Slunečnice a Večernice Olga Dastychová Hana Večerková Otrokovice NE NE
66 kane walt kane walt kane walt nevada NE NE
67 Dú valaši dú Dalibor Pimek Michal Tomanec Rožnov pod Radhoštěm ANO NE
68 Morál Ondřej Kosejk Jan Humpál Roudnice nad Labem ANO ANO
69 Murghab Runners David Gurin Monika Krejzková Velké Přílepy NE NE
70 Don`t Worry Be Happy Kaspars Osis Radek Eschler Brno ANO NE
71 Pipin Korys Pavel Koranda Pavel Slepica Velká Bystřice ANO NE
72 Poznali jsme se na Fatře Eliška Oravová Tomáš Redek Olomouc ANO NE
73 PAT A MAT Michal Dobeš Radim Klembara Olomouc NE NE
74 Walkers Novosedlice Tomáš Červenka Marcel Ouřada Novosedlice ANO NE