Výsledky 2020

pořadíčíslo týmunázev týmučas v závodě
1 043 Liška a malý princ (Petr Hének-František Gregor) 15:09:00
2 079 Hybaj Team/Salomon - Suunto (Tomáš Petreček-Kamil Bezděk) 16:12:00
3 070 Don't Worry Be Happy (Kaspars Osis-Radek Eschler) 18:57:00
4 051 VPKOH - OspolTech team (Jakub Kolář-Martin Gužík) 19:33:00
5 061 HSF System (Petr Popelář-Jiří Vojkovský) 19:51:00
6 007 NEPOUČITELNÍ (Tomáš Daňa-Radim Bernát) 20:03:00
7 058 Turbošneci (Jiří Baran-David Kuneš) 20:18:00
8 031 Chodící Zlo a yetti (Jiří Linhart-Marek Žeravík) 21:54:00
9 055 Dlouhé nohy (Petr Klos-Michal Bielesz) 22:01:00
10 063 Stávkujem (Tomáš Stávek-Klára Stávková) 22:20:00
11 052 Jumpíci (Barbora Ryšková-Filip Ryška) 22:29:00
12 037 "Proč vlastně já?" (Martin Holek-Tereza Schimerová) 23:42:00
13 046 Jihočeši (Jiří Petrů-Karel Fišer) 25:40:51
14 019 Battle Droids (Milan Pohl-Vladislav Richter) 26:18:43
15 067 Dú valaši dú (Dalibor Pimek-Michal Tomanec) 26:53:44
16 056 Pražské Jizerky (Jiří Hofman-Milan Mikulášek) 28:15:02
17 078 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech (Ondřej Plašil-Lenka Prouzová Procházková) 28:48:28
18 064 Sedmikrásky (Radka Nouzovská-Brigita Topalidisová) 29:15:26
19 071 Pipin Korys (Pavel Koranda-Pavel Slepica) - jen 4 vrcholy 18:12:00
20 040 P.S. (Jan Šettner-Filip Dostál) 4 vrcholy 21:38:00
21 021 Dobro pošli (Marek Moškoř-Robert Husánik) 21:44:00
22 075 Poslední přihlášení, na poslední ročník (Přemysl Kocyan-Zbyněk Svoboda) 4 vrcholy 22:26:00
23 029 ALMI team ( Michal Kasina Aleš Hranický) 4 vrcholy 22:40:00
24 038 MyDedkovi 20 (Vladimír Dedek-Lenka Dedková) 4 vrcholy 23:38:55
25 030 Sivačik Ostravski ( Stanislav Lička-Tomáš Kubečka) 4 vrcholy 25:34:23
26 002 H+P ( Jan Macháč-Pavlína Macháčová) 4 vrcholy 26:09:53
27 017 Jak chceš (Karel Skoupý-Martina Skoupá) 4 vrcholy 26:42:01
28 023 Programátoři v Přírodě (Vendula Maurerová-Eduard Šubert) 4 vrcholy 27:11:18
29 018 Dojdeme (Vojtěch Koníř-Josef Pohořalý) 4 vrcholy 27:15:15
30 003 Invalidní sourozenci (Radek Cimala-Sára Štětková) 4 vrcholy 28:02:04
31 072 Poznali jsme se na Fatře (Eliška Oravová-Tomáš Redek) 4 vrcholy 32:21:10
32 045 Jahůdky (Luboš Kaluža-Ewa Haltof) 3 vrcholy 9:22:00
33 012 No nazdar (Čestmír Kubíček-Hana Kubíčková) 3 vrcholy 17:10:00
34 060 Gympláci na tripu (Jiří Krajča-Ondřej Povala) 3 vrcholy 17:14:00
35 035 nebude li pršet nezmoknem (JIří Vondroušek-Pavel Votoček) 3 vrcholy 18:39:00
36 015 J&J (Jaroslav Czyž-Jan Jurosz) 3 vrcholy 19:19:00
37 004 Gulu-Gulu (Daniel Polák-Michal Polák) 3 vrcholy 20:22:00
38 049 My a čas (Barbora Římánková-Jana Škarbanová) 3 vrcholy 20:50:00
39 048 Řím Tým (Jiří Římánek-Ondřej Římánek) 3 vrcholy 21:05:00
40 025 Létající pastelky (Jiří Hron-Kamila Bechyňská) 3 vrcholy 21:08:00
41 024 Zbíječky (Michal Biječek-Michaela Biječková) 3 vrcholy 21:18:00
42 013 OMRD (Michal De Wine-Ondřej Richter) 3 vrcholy 21:19:00
43 009 Majer a Mája (Robert Košař-Kateřina Košařová) 3 vrcholy 24:06:00
44 042 Tannenberg Gruppe (Martin Kejkula-Jan Kavínek) 3 vrcholy 24:07:15
45 074 Walkers Novosedlice (Tomáše Červenka-Marcel Ouřada) 3 vrcholy 24:39:13
46 069 Murghab Runners (David Gurin-Monika Krejzková) 3 vrcholy 26:33:21
47 068 Morál (Ondřej Kosejk-Jan Humpál) 3 vrcholy 26:36:34