PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY

Do tabulky níže budeme postupně doplňovat časy z jednotlivých kontrol a pořadí u týmů, které dokončily závod.

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

Pozor, jedná se o předběžné výsledky, pořadí bude finalizováno po skončení závodu!!!

VÝSLEDKY 5BV FAMILY

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY NA TRATI(0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

NEHODNOCENÉ TÝMY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

VÝSLEDKY 5BV

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

TÝMY NA TRATI(67 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
1 RAMA! Maximilian Szotkowski Radek Kotzur --- --- --- --- --- --- --- ---
2 J&J Jaroslav Czyž Jan Jurosz --- --- --- --- --- --- --- ---
3 Babiččiny bačkůrky... Blanka Šafránková Ivana Čahojová --- --- --- --- --- --- --- ---
4 ČEZOVCI Jana Cieslarová Michal Cieslar --- --- --- --- --- --- --- ---
5 ODKOJENÍ GEPARDEM Patrik Vašek Prokop Plawny --- --- --- --- --- --- --- ---
6 Don't Worry Be Happy Radek Eschler Kaspars Osis --- --- --- --- --- --- --- ---
7 Kvalitní ročník Radek Cimala Jan Settner --- --- --- --- --- --- --- ---
8 RAL3015 Michaela Sedlatá Marek Uhlíř --- --- --- --- --- --- --- ---
9 BK Příbor Petr Bobko Anežka Karásková --- --- --- --- --- --- --- ---
10 H + P Jan Macháč Pavlína Macháčová --- --- --- --- --- --- --- ---
11 Walkers Novosedlice Tomáš Červenka Marcel Ouřada --- --- --- --- --- --- --- ---
12 Komarovjaci Vít Peterek Radka Žůrková --- --- --- --- --- --- --- ---
13 Sivačik Ostravski Stanislav Lička Tomáš Kubečka --- --- --- --- --- --- --- ---
14 Majer a Mája Robert Košař Kateřina Košařová --- --- --- --- --- --- --- ---
15 Unicorns on ketamin Marek Litoš Lukáš Vraný --- --- --- --- --- --- --- ---
16 Chodící Zlo a yetti Jiří Linhart Marek Žeravík --- --- --- --- --- --- --- ---
17 Pipin & Korys Pavel Koranda Pavel Slepica --- --- --- --- --- --- --- ---
18 Murghab Runners Monika Krejzkova David Gurin --- --- --- --- --- --- --- ---
19 Prskající lamy Martin Olejník Dora Olejníková --- --- --- --- --- --- --- ---
20 Co máme dělat? Marek Turoň Tomáš Kahánek --- --- --- --- --- --- --- ---
21 Ďábelští šneci Jan Ungerman Filip Holtán --- --- --- --- --- --- --- ---
22 Až řeknu krleš Karel Skoupý Jakub Štefek --- --- --- --- --- --- --- ---
23 NEPOUČITELNÍ Tomáš Daňa Radim Bernat --- --- --- --- --- --- --- ---
24 Chodíme spolu Martin Pavlásek Šárka Melicharová --- --- --- --- --- --- --- ---
25 Maťko a Kubko Jakub Danko Juraj Vojtech --- --- --- --- --- --- --- ---
26 Bimbásik a Papuľka Iveta Kubíková Milan Ungerman --- --- --- --- --- --- --- ---
27 BrskPrsk & Zzini Michal Povýšil Michal Ožana --- --- --- --- --- --- --- ---
29 Bude upřesněno Tomáš Grygier Patrik Moškoř --- --- --- --- --- --- --- ---
30 Marcel Giemza Marcel Giemza Šimon Giemza --- --- --- --- --- --- --- ---
31 Už tam budem? Kristýna Pavelcová Lukáš Pavelka --- --- --- --- --- --- --- ---
32 Pilulka Plasy Tomáš Franče Matěj Ouda --- --- --- --- --- --- --- ---
33 Aspoň 3 Tereza Kramplová Jaroslav Mendl --- --- --- --- --- --- --- ---
34 Vinograf Miroslav Almáši Vladimíra Dittrichová --- --- --- --- --- --- --- ---
35 Stovka Podkrkonoším Ivan Farbák Hanka Antošová --- --- --- --- --- --- --- ---
36 Ryo Radim Klembara Zdenek Korvas --- --- --- --- --- --- --- ---
37 Stávkujem Klára Stávková Tomáš Stávek --- --- --- --- --- --- --- ---
38 ALMI team Michal Kasina Aleš Hranický --- --- --- --- --- --- --- ---
39 k dispozici 1 2 3 4 --- --- --- --- --- --- --- ---
40 Karel Barta Karel Barta Miroslav Stanek --- --- --- --- --- --- --- ---
41 Beskydy Hana Cacková Zdeněk Drápela Drápela --- --- --- --- --- --- --- ---
42 Mladý a Krásný Viktor Maťaťa Tomáš Pasičnyk --- --- --- --- --- --- --- ---
43 š0k Štěpán Křístek Dan Oertelt --- --- --- --- --- --- --- ---
44 Bombarďáci Janis Andronikidis Jirka Konečný --- --- --- --- --- --- --- ---
45 Kompaktní atleti Jakub Czyž Petr Krčmař --- --- --- --- --- --- --- ---
46 Pražské Jizerky Jiří Hofman Milan Mikulášek --- --- --- --- --- --- --- ---
47 ŘímTým Jiří Římánek Ondřej Římánek --- --- --- --- --- --- --- ---
48 Myačas Barbora Římánková Jana Škarbanová --- --- --- --- --- --- --- ---
49 Košířské šlapky Libor Pavlík Klára Pavlíková --- --- --- --- --- --- --- ---
50 Polykači kilometrů Jiří Štaffa Martina Štaffová --- --- --- --- --- --- --- ---
51 SK Rozvíjej se poupátko Jaroslav Olejník Tomáš Olejník --- --- --- --- --- --- --- ---
52 Kočičky Lucie Gawlowská Hana Schovánková --- --- --- --- --- --- --- ---
53 Přivdané Kuběnky Martina Kuběnová Marie Kuběnová --- --- --- --- --- --- --- ---
54 HSF Systém Petr Popelář Miroslav Bernát --- --- --- --- --- --- --- ---
55 Pajda a turbomyš Tomáš Fluksa Jiří Fluksa --- --- --- --- --- --- --- ---
56 Partly cloudy Martin Dolezal Zita Bukovska --- --- --- --- --- --- --- ---
57 Dance dance revolution Ondřej Povala Jakub Adámek --- --- --- --- --- --- --- ---
58 To nevadí Marek Tomanec Karel Šidlík --- --- --- --- --- --- --- ---
59 MK SEITL OSTRAVA Stanislav Kováček Miroslav Valošek --- --- --- --- --- --- --- ---
60 Runningzone Brno Anna Michalčáková Jana Gregorová --- --- --- --- --- --- --- ---
61 Sedmikrásky Brigita Topalidisová Radka Nouzovská --- --- --- --- --- --- --- ---
62 Pojďme si udělat radost! Richard Valta Tomáš Sládek --- --- --- --- --- --- --- ---
63 Obsahovka Ondřej Pokorný Vojtěch Šmíd --- --- --- --- --- --- --- ---
64 HRABAL Racing Team Jaroslav Hrabica Marie Balšínková --- --- --- --- --- --- --- ---
65 ANBAJITO Jiří Tobolík Antonín Bakalík --- --- --- --- --- --- --- ---
66 Dú valaši dú Dalibor Pimek Michal Tomanec --- --- --- --- --- --- --- ---
67 A není pět málo? Milan Pohl Jiří Kerlik --- --- --- --- --- --- --- ---
68 Hakunamatata Kateřina Klepáčová Radek Hrnčíř --- --- --- --- --- --- --- ---

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

NEHODNOCENÉ TÝMY ( TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB0 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí