KONEČNÉ VÝSLEDKY

V tabulce Nehodnocené týmy jsou týmy, které nepřijely na základnu nebo nedokončily povinnou akreditaci před startem.

V tabulce Týmy, které nedokončily jsou týmy, které nedokončily závod. Tým byl označen jako "nedokončeno" pokud nedorazil zpět na základnu nebo se na ni dopravil nedovoleným způsobem.

VÝSLEDKY 5BV FAMILY

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
505 Jako šípy Miroslav Ščerba So 09:40 So 10:02 So 10:14 So 10:55 So 11:07 So 12:10 1
502 Čertova Lhota Roman Janečka So 09:54 So 10:08 So 10:17 So 10:55 So 11:10 So 12:24 2
506 Zbíječky Richard Biječek So 09:50 So 10:05 So 10:15 So 10:55 So 11:13 So 12:27 3
504 DoleFamily Radomír Doležel So 09:52 So 10:08 So 10:21 So 11:00 So 11:14 So 12:41 4
503 Rumasport-Lysohoři Lucie Danko So 10:08 So 10:28 So 10:46 So 11:33 So 11:50 So 13:51 5

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (0 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí

NEHODNOCENÉ TÝMY (1 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
501 3JP Jan Pospíšil --- --- --- --- --- --- ---

VÝSLEDKY 5BV

TÝMY, KTERÉ DORAZILY DO CÍLE

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
116 Hybaj Team Kamil Bezděk Marek Novotný So 02:08 So 05:16 So 08:44 So 10:02 So 12:09 So 13:49 1
42 Ladermon Pavel Koranda Pavel Slepica So 02:31 So 05:33 So 09:09 So 10:33 So 13:12 So 14:49 2
122 zvrhlik a knihovnice Michal Turek Hana Vachova So 02:45 So 05:59 So 09:48 So 11:27 So 13:46 So 15:15 3
112 NONstopařky Kateřina Klepáčová Barbora Macurová So 03:04 So 06:30 So 10:38 So 12:08 So 15:03 So 16:31 4
98 Don`t Worry Be Happy Radek Eschler Kaspars Osis So 03:11 So 06:52 So 10:59 So 12:33 So 15:15 So 16:34 5
30 NEPOUČITELNÍ Tomáš Daňa Radim Bernat So 03:10 So 07:01 So 10:57 So 12:45 So 15:27 So 16:59 6
121 Dlouhé nohy Petr Klos Michal Bielesz So 03:12 So 07:00 So 11:00 So 12:36 So 15:32 So 17:07 7
19 MGM Vláďa Mezník Miroslav Seidl So 02:51 So 06:23 So 10:52 So 12:27 So 15:34 So 17:28 8
86 Team LightBIKE Tomáš Labudek Petr Bidlo So 03:03 So 06:48 So 11:12 So 12:46 So 15:47 So 17:32 9
78 HSF System Petr Popelář Miroslav Bernát So 03:10 So 06:49 So 11:11 So 13:14 So 16:33 So 18:33 10
96 Jumpíci Barbora Ryšková Filip Ryška So 04:02 So 07:33 So 12:16 So 14:01 So 16:55 So 19:06 11
13 Chodící zlo a yetti Jiří Linhart Marek Žeravík So 04:01 So 07:50 So 12:34 So 14:29 So 17:21 So 19:25 12
72 Ligodčani Tomáš Grygier Patrik Moškoř So 04:03 So 07:52 So 12:59 So 14:43 So 17:46 So 19:55 13
105 TKS Punkový banditi Zdeněk KLIMEK Jakub Kolář So 03:51 So 08:17 So 13:36 So 15:25 So 18:21 So 20:09 14
8 svokokos Zbyněk Svoboda Přemysl Kocyan So 04:14 So 08:02 So 13:23 So 15:37 So 18:44 So 20:53 15
115 Prezijem Jan Mosbauer Pavel Synek So 03:47 So 08:05 So 13:16 So 15:50 So 18:26 So 20:53 16
36 š0k Štěpán Křístek Dan Oertelt So 03:36 So 07:47 So 13:01 So 15:10 So 18:40 So 20:56 17
18 STRYK team Lenka Stryková Pavel Stryk So 03:48 So 08:22 So 13:29 So 15:51 So 19:11 So 21:08 18
11 Turdebir Daniel Glogar Ondřej Chytrý So 03:53 So 08:27 So 14:06 So 16:58 So 19:41 So 21:54 19
74 Sci-Fi Ivo Nedoma Jana Nenutilová So 04:33 So 08:41 So 14:03 So 16:25 So 20:24 So 22:36 20
12 Košířské šlapky Libor Pavlík Klára Pavlíková So 05:02 So 09:20 So 15:14 So 17:41 So 20:57 So 22:55 21
22 Lenča "40" Vladimír Dedek Lenka Dedková So 04:05 So 08:38 So 14:27 So 16:32 So 20:10 So 22:55 22
53 Pražské jizerky Jiří Hofman Milan Mikulášek So 04:40 So 08:59 So 14:44 So 17:18 So 20:43 So 22:56 23
95 Dú valaši dú Dalibor Pimek Michal Tomanec So 04:02 So 08:33 So 14:44 So 16:45 So 20:51 So 23:05 24
14 2 Sráči III. Radek Tůma Jiří Kraus So 05:11 So 09:29 So 15:22 So 17:42 So 21:29 Ne 00:23 25
43 Příboráci Petr Bobko Pavel Bobko So 04:33 So 09:11 So 14:28 So 17:51 So 21:41 Ne 00:57 26
73 Bamboocha Pavel Píša Luděk Nejedlý So 04:49 So 09:34 So 15:24 So 18:17 So 21:39 Ne 00:57 27
65 Živoříce u Nového Jičína Martin Macíček Anka Macíčková So 04:59 So 10:05 So 15:53 So 18:23 So 22:19 Ne 01:02 28
23 Rychvaldští Džuvaci Václav Brožek Vojtěch Krištofik So 04:54 So 09:25 So 15:14 So 18:25 So 22:07 Ne 01:19 29
62 Hawai Stanislav Kacíř Lukáš Zbilhej So 05:55 So 10:28 So 16:11 So 19:20 So 22:43 Ne 01:28 30
3 Sivačik Ostravski Stanislav Lička Tomáš Kubečka So 06:20 So 10:37 So 16:48 So 19:05 So 22:48 Ne 01:40 31
69 Juristické želvičky Tereza Kočová Nora Fičurová So 04:49 So 09:59 So 16:36 So 19:05 So 23:06 Ne 01:43 32
7 Arrow Blanka Šafránková Eduard Hečko So 04:49 So 09:21 So 16:04 So 19:04 So 23:23 Ne 02:28 33
4 S chutí do toho... Zuzka Klimecká Tomáš Klimecký So 04:47 So 09:25 So 15:58 So 18:55 So 23:19 Ne 02:56 34
101 Chaotové Ivo Mičulka Martin Lukáš So 05:25 So 10:02 So 16:09 So 18:42 So 23:44 Ne 03:13 35
46 Battle Droids Milan Pohl Marek Jindra So 05:51 So 11:11 So 18:24 So 21:26 Ne 02:04 Ne 05:01 36
44 Zen žen Eva Vrbová Lenka Pučalíková So 05:46 So 11:36 So 18:19 So 21:02 Ne 01:53 Ne 05:49 37
6 H+P Jan Macháč Pavlína Macháčová So 05:21 So 09:50 So 16:30 So 19:15 --- So 22:34 38
15 J&J Jaroslav Czyž Jan Jurosz So 05:15 So 11:12 So 17:06 So 19:12 --- So 22:43 39
68 Ganc Gupi Górolki Aneta Kajzarová Teresa Kluzová So 05:28 So 09:49 So 18:00 So 20:31 --- So 23:12 40
9 Prskající lamy Martin Olejník Dora Satinská So 04:49 So 09:48 So 16:49 So 20:45 --- Ne 00:18 41
70 2 Kohouti z Pržna Martin Danisz Petr Blokša So 05:08 So 10:24 So 17:10 So 21:25 --- Ne 00:58 42
21 Majer a Mája Robert Košař Kateřina Košařová So 06:05 So 11:32 So 18:45 So 22:16 --- Ne 01:02 43
117 Jak chceš Karel Skoupý Martina Skoupá So 06:43 So 13:11 So 19:33 So 22:49 --- Ne 01:48 44
109 RajČe Zuzana Čechová Zdeněk Rajnošek So 07:06 So 12:25 So 19:07 So 22:23 --- Ne 02:36 45
90 JaMi Jan Šettner Michal Richtr So 03:35 So 07:08 So 13:19 --- --- So 15:48 46
54 HO Štika Jan Svoboda David Špás So 04:17 So 08:53 So 14:52 --- --- So 17:45 47
40 Dneska by to šlo Filip Drazdik Pavel Rössner So 05:24 So 09:50 So 15:46 --- --- So 17:47 48
64 OMRD Michal De Wine Ondřej Richter So 05:07 So 09:42 So 15:58 --- --- So 18:18 49
66 Střešovická dvojka Miloš Bohoněk Michal Filipek So 05:06 So 10:09 So 16:48 --- --- So 19:34 50
55 Výletníci Lukáš Bargel Tomáš Kudrna So 04:48 So 09:32 So 16:43 --- --- So 20:04 51
1 Mišáci Michal Pazdera Ilona Pazderová So 05:22 So 10:27 So 17:24 --- --- So 20:26 52
113 Pocem kamdeš Vojtěch Šmíd Šimon Šmíd So 05:26 So 11:23 So 18:20 --- --- So 20:42 53
16 Přátelé Zeleného údolí Jitka Štrachová Tomáš Bílek So 06:55 So 12:49 So 20:33 --- --- So 23:24 54
5 Tannenberg Gruppe Martin Kejkula Jan Kavínek So 06:12 So 12:37 So 20:50 --- --- Ne 00:09 55
26 Bratránci Jan Žamberský Jiří Ježek So 05:00 So 10:54 --- --- --- So 18:24 56
52 V+J Jakub Řídel Veronika Řídelová So 04:53 So 12:13 --- --- --- So 19:17 57
45 Na Tróječke Daniel Cienciala Libor Noga So 07:24 So 13:58 --- --- --- So 21:04 58
57 Vysoko pod věcí Iveta Kubíková Milan Ungerman So 06:40 So 12:45 --- --- --- So 23:15 59
110 To je jedno Michal Dobeš Eliška Oravová So 06:59 So 14:40 --- --- --- Ne 00:12 60
24 A jdeme Hana Cacková Lucie Světláková So 06:06 So 12:00 --- --- --- Ne 00:41 61
81 Hurá Martin Horák Zdeněk Toman So 06:33 So 14:57 --- --- --- Ne 00:49 62
93 96ToDa Tomáš Minka David Fojtíček So 08:18 So 14:30 --- --- --- Ne 04:23 63
92 Dolní Lhota Radim Šarman Marek Štěpán So 04:13 --- --- --- --- So 08:29 64
47 A už tam budem? Marek Klein Anna Kleinová So 06:05 --- --- --- --- So 12:33 65
84 Řím Tým Jiří Římánek Ondřej Římánek So 06:24 --- --- --- --- So 12:50 66
25 eLeM Zbyšek Meloun Lucie Navrátilová So 06:43 --- --- --- --- So 14:38 67
99 JaDu Jan Klimek Dušan Prejda So 07:07 --- --- --- --- So 15:20 68
79 Vlčí bob a Bobek Jiří Klimecký Tereza Roubicová So 07:45 --- --- --- --- So 18:04 69

TÝMY, KTERÉ NEDOKONČILY (18 TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí
10 Toulaví mrzáci Tomáš Stebel Pavel Homolka So 06:20 So 11:11 --- --- --- So 16:50 NDK
17 Kašpaři Klára Stávková Tomáš Stávek So 04:08 --- --- --- --- So 19:31 NDK
20 Bororo Jakub Legierski Denis Šilhánek So 05:56 So 12:37 --- --- --- So 17:38 NDK
28 Murghab Runners David Gurin Monika Krejzková So 05:47 So 11:49 So 19:56 --- --- So 23:51 NDK
31 aspoň jeden Jiří Landa Zuzana Landová --- --- --- --- --- So 07:26 NDK
35 V+M Magda Komínková Vít Gromeš So 07:38 --- --- --- --- So 17:09 NDK
37 Potkali se na 5BV Čeněk Šlachta Erika Lorencová --- --- --- --- --- So 06:11 NDK
39 Zítra je taky den :-) Martin Banas Matěj Volný So 07:02 --- --- --- --- So 12:02 NDK
59 Úhoničky Bára Dolejšová Jakub Jáč --- --- --- --- --- So 17:29 NDK
60 Walking Dead Jakub Kacíř Vladimír Mutina --- --- --- --- --- So 07:50 NDK
85 Myačas Barbora Římánková Jana Škarbanová --- --- --- --- --- So 13:39 NDK
87 Obsahovka: podhradí Ondřej Pokorný Martin Knižátko So 05:26 So 11:23 --- --- --- So 20:36 NDK
94 OP Petr Matyáš Ondřej Povala So 04:47 So 09:25 So 15:57 So 18:55 --- Ne 01:13 NDK
102 Barra Hana Raszková Mirosław Baron So 06:03 So 11:34 --- --- --- So 18:46 NDK
104 Medvědice Eva Zapiorová Ester Místecká --- --- --- --- --- So 08:17 NDK
108 Residua Zuzana Matějková Jakub Černoch So 06:59 So 14:40 --- --- --- So 23:17 NDK
118 Tranquilo Petr Gilar Lenka Svobodová So 05:52 So 11:17 --- --- --- So 17:30 NDK
119 Salamandři Roman Povala Miroslav Halamíček So 04:02 So 08:32 --- --- --- --- NDK

NEHODNOCENÉ TÝMY ( TÝMŮ)

Číslo Název týmu Závodník 1 Závodník 2 KB1 KB2 KB3 KB4 KB5 Cíl Pořadí